تابستون داره تموم میشه ها، فرصت‌ها محدودن کلی آفر جذاب در کمپین تابستون🔥👇
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۳ اشکان خادم حسینی
وقتی شاه ?هست چرا از سرباز استفاده کنیم
Mehdi Yaqoubi حل شده توسط Mehdi Yaqoubi

وقتی یه ide حرفه ای مثل phpstorm هست که کلن واسه php ساخته شده و چرفورمنسش عالیه چرا از vscode استفاد ه کنیم . تازشم phpstorm با لاراول و وردپرس سازگاری خوبی داره

سلام دوست عزیز. Phpstorm ادیتور بسیار حرفه ایه و من چندین سال با این ادیتور کار میکردم و خیلی راضی، منتهی چند مشکل اساسی داره که ازجمله سنگین بودن این ادیتور که رو سیستم‌های ضعیف خیلی آزار دهنده میشه و مهم‌ترین مسئله اینه که باید لایسنس داشته باشید و به صورت قانونی ازش استفاده کنیم ولی به دلیل محدودیت هایی که برای چندین کشور از جمله ایران در نظر گرفتن ناچارا مجبور به کرک کردن هستیم که کار صحیح و جالبی نیست و مخصوصا در نسخه‌های جدیدش کرک کردن  مسائل خودش رو داشت. به همین دلیل یک سالی هست vscod استفاده میکنم و مزیتی که داره خیلی سبک و رو سیستم‌های ضعیف هم عملکرد خوبی داره و اینکه میتونی کاملا شخصی سازی و بر اساس نوع فعالیتی انجام میدی، فرانت یا بک اند یا هر زبانی کد میزنی ازش استفاده کنی و مجبور نیستی یه پکیج کامل داشته باشی که حتی از قابلیت هاش استفاده نکنی. همچنین پیشنهاد میکنم دوستان لینوکس رو یاد بگیرن و استفاده کنن قطعا دنیای اپن سورس جذابیت‌های زیادی داره مخصوصا در کنار کار با vscod از ادیتور vimلینوکس استفاده کنید که بسیار قدرتمند و وقتی کار با vim یاد بگیرید شاید از ادیتور‌های دیگه استفاده ای نکنید. 

بهترین پاسخ
Mehdi Yaqoubi ۳۰ دی ۱۳۹۸، ۱۲:۵۴

سلام

چه طور میتونم این برنامه رو نصب کنم؟ موقع نصب با این ارور مواجه هستم.

محمد ۲۶ فروردین ۱۳۹۹، ۲۱:۱۱

سلام

در خصوص dreamweaver چه نظری دارین؟ مخصوصا اینکه کرک کردن نیاز نداره.

محمد ۲۷ فروردین ۱۳۹۹، ۰۳:۰۶