۳۵٪ تخفیف روی تمامی دوره ها🔥 + دوره زبان تخصصی و مهاجرت با ارزش ۵ میلیون تومان بصورت هدیه
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۱ محمدحسین حاجی زاده
بازبینی ویدئوهای ضبط شده
جامعه Html & CSS ایجاد شده در ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

سلام و خسته نباشید.

من تا اینجای دوره بسیار از تدریس آقای مهندس صالحی رازی بودم و از ایشون و تیم 7learn تشکر میکنم. فقط یه نکته ای رو میخواستم اگه میشه بهش توجه کنید اینکه، لطفاً ویدئوهای آموزشی رو اگر میشه خوده مدرس بازبینی کنند تا اگر جایی در ویدئو اشتباه مطلبی عنوان شد اصلاح شود. مثلاً در آخر همین ویدئو (بین 41:55 تا 42:55) آقای صالحی در قسمتی که با ایجاد تعداد زیادی تگ br قصد داشتند که صفحه دارای اسکرول شود، وقتی دیدن حالتی که میخواستند ایجاد نشد، گفتند که این مشکل بعضی وقت‌ها به خاطر خوب کار نکردن مرورگر هستش. در حالیکه من خوب دقت کردم و فهمیدم که دلیل اینکه صفحه ی سند دارای اسکرول نشد، به خاطر بسته نشدن اولین تگ div بود. خوب بود اگر استاد ویدئو رو اصلاح میکردند و نکته ای که تا اینجای دوره بهش اشاره نکردند رو هم عرض میکردند و اون نکته اینکه کدهای html و css به کاربر هیچ اروری نشون نمیدن و هر چی که هست رو بتونن نشون میدن. با این نکته بنظرم هر کسی متوجه میشه که در کدنویسی html و css نباید انتظار دریافت ارور بود تا رفع بشه.

سپاس

سلام. این موضوع انتقال داده خواهد شد. 

گرچه این موضوعات مشکل بسیار کوچکی در مقابل روند یادگیری یک دانشجوست و مانند اینست که من بگویم در جمله درست است کلمه "راضی" نوشته شود در صورتیکه سواد شما کامل است و سهوا این اشتباهات پیش می‌اید مخصوصا در یک کورس بالای صد ساعت.

محسن موحد ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۲۳:۴۴