۳۵٪ تخفیف روی تمامی دوره ها🔥 + دوره زبان تخصصی و مهاجرت با ارزش ۵ میلیون تومان بصورت هدیه
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۵ مهری پیش بین
بالا نیومد کد ایکون‌ها در سایت فونت ایکون
نازنین کریمی مقدم حل شده توسط نازنین کریمی مقدم

نمیدونم چرا چه با وی پی ان چه بی وی پی ان برای من فونت ایکون بالا نمیاد کپی لینک و اینا هم نداره برا اعمال کردن تو تگ 

درود

اگر وصلید و یسری سایت مثل یوتیوب هم میتونید برید اما به فونت آیکون که میرسید کلا صفحه سفیده، وی پی ان تون قوی نیست. این مشکل اغلب برای وی پی ان رایگان پیش میاد.

بهترین پاسخ
نازنین کریمی مقدم ۲۳ دی ۱۴۰۲، ۱۲:۴۵

خیر وی پی ان من رایگان نیست با دو تا وی پی ان هم تست کردم اما بازم این مشکل رو دارم و کلاس رو از اینجا به بعد ادامه ندادم هنوز! چون نمیتونم رد شم و ادامه رو اموزش ببینم حتما باید بدونم این قسمت رو بفهمم، ممنون میشم راهنمایی دقیق و درستی رو هر چه سریع‌تر بهم ارائه بدید(ضمنا مثل اوایل وقتی پاسخ میدید برای من اس ام اس نمیاد و من امروز اومدم تو سایت چک کنم ببینم واقعا پاسخی بهم داده نشده تا اینکه دیدم پاسخ دادید اما اس ام اس نیومده به پشتیبانی تلگرام هم بابت این سوال پیام دادم بهم گفتن اینجا باید سوال کنم و جوابی ندادن!

مهری پیش بین ۰۷ بهمن ۱۴۰۲، ۱۵:۴۰

بله پلتفرم فعلی هنوز در حال توسعه هست و به دلیل تغییر بستر یسری امکانات رو از دست دادیم. منم سر دریافت سوالات و پاسخها دچار مشکل هستم و فعلا بخش تاپیکها رو روزی چندبار چک میکنم، پیام برام نمیاد:)

آدرس سایتی که فونت آیکون‌ها رو میخواید بردارید و نمیاد رو اینجا میفرستید؟

نازنین کریمی مقدم ۰۸ بهمن ۱۴۰۲، ۱۱:۴۶

سلام و احترام ، ایا در دوره اموزش وب مبحثی برای فونت ایکون‌ها هست ؟ من پیدا نکردم 

maryam90 ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۲:۳۵

درود. وقتتون بخیر

بله جلسه 7 سرفصل آموزش جامع CSS3 در مورد فونت آیکون‌ها هست.

سحر پاشائی ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۶:۱۰