با یک تیر دو نشان بزنید🎯 یک هدیه ۳ میلیون تومانی به همراه ۲۵٪ تخفیف روی همه دوره‌های متخصص😍
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۴ Ali
عدم توانایی انتخاب بین دو حوزه وب و اندروید
جامعه مبانی و اصول برنامه نویسی ایجاد شده در ۰۲ اسفند ۱۴۰۱

سلام وقت بخیر

ببخشید بنده هم به حوزه وب علاقه دارم و هم به حوزه اندروید اما نمیدونم به کدوم حوزه ورود کنم البته بیشتر به اندروید علاقه مند هستم اما متاسفانه یه چیز مانع ورود بنده به اندروید هستش اون هم اینه که رم سیستم بنده 4 و سی پی یو e7500 هستش و درآمد و سرمایه ای هم ندارم که لپتاپ جدید تهیه کنم چون حداقل سیستم دیدم رم 8 و سی پی یو core i5

ببخشید چند تا سوال داشتم

1- با این شرایط که بنده دارم چیکار باید بکنم هرچند خیلی بیشتر به اندروید علاقه مند هستم

2- بازار کار کدوم بهتر اندروید یا وب

3- برای اندروید جاوا و کاتلین بهترن یا فلاتر

تصویر سخت افزار سیستم خدمتتون میذارم

با تشکر

درود

متاسفانه سیستم شما قابلیت اجرای اندروید استودیو و شبیه ساز رو نخواهد داشت.

نسل جدیدی از برنامه‌ها تحت عنوان pwa هستند که در انواع سیستم عاملها در مرورگر اجرا میشن. این برنامه‌ها با جاوا اسکریپت و فریمورکهایی مثل ری اکت و... کدنویسی میشن و پیشنهاد بنده این هست در صورتی که تحت هیچ شرایطی نمیتونید سیستم تون رو ارتقا بدید این حوزه رو انتخاب کنید. اینجوری هم وب و هم اندروید رو به صورت ترکیبی دارید و مشکلتون حل میشه.

نازنین کریمی مقدم ۰۲ اسفند ۱۴۰۱، ۰۹:۴۴

سلام مجدد

خیلی ممنون بابت راهنمایی

ببخشید برای اینکه راحت بتونم اندروید استودیو و شبیه ساز اندروید اجرا کنم به چه سیستمی نیاز دارم

و اینکه ممنون میشم جواب بدید فرق جاوا و کاتلین و فلاتر چیه و کدوم یک بهتر هستن؟

ممنون

Ali ۰۳ اسفند ۱۴۰۱، ۱۹:۲۱

درود

برای سیستم به مقاله سیستم مورد نیاز برای برنامه نویسی اندروید مراجعه کنید کامل در اونجا توضیح دادیم.

جاوا و کاتلین هردو زبان برنامه نویسی هستند و مزایای خاص خودشون رو دارند، فلاتر اما یک فریمورک یا چارچوب نسبتا آماده برای ساخت برنامه هست و با زبان برنامه نویسی دارت کار میکنه. شما باید براساس نوع اپ بین فلاتر و بقیه انتخاب کنید. هر دو بازار کار خوبی دارند اما بعنوان توسعه دهنده موبایل بهتره در درجه اول جاوا رو بلد باشید.

https://7learn.com/blog/learning-android-roadmap-book

بهترین پاسخ
نازنین کریمی مقدم ۰۳ اسفند ۱۴۰۱، ۲۳:۰۸

سلام خیلی ممنون که وقت گذاشتید و راهنمایی کردید

Ali ۰۴ اسفند ۱۴۰۱، ۰۶:۰۵