با یک تیر دو نشان بزنید🎯 یک هدیه ۳ میلیون تومانی به همراه ۲۵٪ تخفیف روی همه دوره‌های متخصص😍
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۱ Sodais Saadati
یادگیری زبان برنامه نویسی
جامعه مبانی و اصول برنامه نویسی ایجاد شده در ۱۴ دی ۱۴۰۱

سلام

خسته نباشیدببخشید یک سوال داشتم

من چند سال هست یادگیری برنامه نویسی رو شروع کردم

اچ تی مثل و سی دی ای و جاوااسکریپت و پی اچ پی رو بلدم فقط توی طراحی و پیاده سازی سایت مشکل دارم

یعنی چند بار سعی کردم سیستم مدیریت محتوا بنویسم ولی تا آخرش نتونستم برم بعد خواستم با را بالاراول پیش برم ولی آموزش هاش خیلی بالاست چون برای درک شب گرایی خیلی عالی هست

سوالات

حالا سوال من اینه میشه یک آموزش بارآور با قیمت و کیفیت مناسب معرفی کنید

سوال دوم شی گرایی رو چطوری و با چه آموزش‌های میشه کاملا درک کرد.؟

سوال سوم اینه با توجه به وضعیت بنده برای شروع پروژه‌های همچون طراحی سایت و ساخت مدیریت محتوایی اختصاصی و در کل اشراف کامل توی زمینه طراحی سایت

چه پیشنهادی دارید ؟

درود

1 و 3- برای cms نوشتن توصیه میکنم:

• اگر قصد دارید در بستر وردپرس و php کار کنید، سعی کنید یه قالب پایه بردارید و اون رو بهبود بدید (بخصوص که قالب سازهایی مثل المنتور کار رو خیلی راحت میکنند). از پایه و بدون قالب بخواید پیش برید، باید دانش php تون در حد حرفه ای باشه.
  • اگر با جاوا اسکریپت راحت هستید به یکی از فریمورکهاش مسلط بشید (مثل ری اکت، ویو و انگولار). از پایه کدزدن کار خیلی سخت و زمانبری هست. (اختراع دوباره چرخ؟!)

2- شی گرایی یسری اصول اولیه داره مثل انواع الگو و اینکه کی ازشون استفاده کنیم که در مراکز عالی و دانشگاه‌ها تدریس میشه. اما وقتی وارد پروژه عملی میشید میبینید که با اینکه مفهوم رو بلدید اما نمیتونید به خوبی ازش در کدتون استفاده کنید. دلیلش هم اینه که شی گرایی در اصل باید براساس زبان برنامه نویسی تمرین بشه. به همین دلیل بسته به انتخاب تون دوره شی گرایی مربوط به اون رو باید ببینید. ما دو تا دوره شی گرایی php و شی گرایی تایپ اسکریپت (برای افرادی که جاوا اسکریپت کار میکنند) درنظر گرفتیم که با صلاح دید خودتون میتونید ازشون استفاده کنید. (یا هر دوره ای که فکر میکنید چنین ویژگی رو داره)

نازنین کریمی مقدم ۱۴ دی ۱۴۰۱، ۱۵:۱۵