۳۵٪ تخفیف روی تمامی دوره ها🔥 + دوره زبان تخصصی و مهاجرت با ارزش ۵ میلیون تومان بصورت هدیه
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۱۱ Roozbeh Bazrafshan
dore fogholade
جامعه پایتون (وب) ایجاد شده در ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

fogholade eftezah bode kole doaraton az baad az Desing Pattern ha vaghean eftezah bode nmidonm dg bayad chetori bgm to DB ha k dg darin gand mizanin

روزبه جان سلام وقت بخیر

ممنون میشم نظرتون و علت این مورد رو بفرمایید و به بهتر شدن اموزش کمک کنید

یا میتونین این موارد رو به پشتیبانی منتقل کنید

پوریا شفیعی ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۹:۰۳

agha asln tozih kamel nist ba y seri app kara mikone nmige chie az koja omade bayad az koja biarim ya kheili tozih alaki mide ya asln nmide ostadate basavadie vali nmitone khub eteghal bede

Roozbeh Bazrafshan ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۹:۰۶

روزبه جان ممنون از فیدبکی که دادید این موارد رو به استاد منقل میکنم تا در بازبینی دوره برای این سرفصل مد نظر داشته باشند

پوریا شفیعی ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۹:۰۹

man baad az desing pattern vaghean dost ndaram edame bedm halm dare bad mishe koln bi hadafim to amozesh age ezafize halat taghviate dare khub asln tozih nde che karie age moheme chera kamel nmigebkhoda pashimonm az kharid in dore vaghean ey kash mitonesm koln y zab dg mirftm

Roozbeh Bazrafshan ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۹:۱۰

Roozbeh hasm

Roozbeh Bazrafshan ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۹:۱۰

che faide man k pol dadam rafte akharaye dore hasm had aghal fixesh konin vase bad bakhtaye baadi

Roozbeh Bazrafshan ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۹:۲۰

روزبه جان متشکرم از انتقادتون

به استاد منتقل کردم

فقط ای کاش کمی بیشتر با جزییات بیشتری می‌گفتید چرا آموزش برای شما مناسب نبوده ، به این دلیل که از دوستان درمورد این سرفصل سوال کردم انتقادی نداشتند .

درمورد اینکه گفتید استاد با یک سری app یه کارایی رو انجام میدن حقیقتا این پیش نیاز‌ها رعایت شده و درموردش توضیحات داده شده و بعد به آموزش اون پرداخته شده

درمورد توضیحات زیاد ببینین افراد مختلفی آموزش‌ها رو میبینن و استاد باید این مورد رو در نظر بگیرن تا طوری تدریس کنن کنند که کمک به دانشجو‌های مختلف بکنه

بنابراین واقعا نیاز هست شما علت رو با مثال توضیح بدید تا استاد هم بتوانند آموزش رو اگر جایی مشکل داره بهتر کنند

اینکه بفرمایید توضیحات یک جاهایی کم هست و یک جاهایی زیاد کمک زیادی به فرایند بهبود ضبط آموزش‌ها نمیکنه

ممنون میشم با مثال و با جزییات بیشتری نقدتون رو بفرمایید .

پوریا شفیعی ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۹:۵۲

بزگترین مشکل از نظر من بی هدف بودنه خیلی تو از سرفصلا توضحیاتش خوب بود میگم تا تا design patterns مشکلی نداشتم واقعا هالی و با هدف بود بعد از اون من هدفی تو اموزشه ندیدم مثلا این اموزشا اخر کارش چی بوده کجا به درد ما میخوره اصلا کجا استفاده میشه ازش اوکی تو توضحیح میگن اره اینحا اوننا و... استفاده میشه جرا خب اموزش نمیدی چرا نشون نمیدی منم بلدم برم تو سایت خارجی و YouTubeهمه اینا رو گذاشتن بخدا من بخاطر دوست که شاگرد دوره حضوریتون بود حاظر شدم پول بدم وگرنه اصلا من اموزش‌های اینجوری رو حاظرم نیسم پول بدم مخصوصا وب دولپومنت من الان اینجا هزینه کردم ولی همش تو سایت‌ها و YouTube هستم خب پس میلنگه یه حای کار نمیدونم شابد من بیش فعالم یا خرم نمیدونم ولی نمونه بارزش وب کراولینگ خب من داده از این سایت و ا ن سایت بگیرم چیکارش کنم اخر به من چه پایتون میتونه همه لینکاشو بیاره ودسم خب اوردم چیکارش کنم این چیزی که باید به ما میگفت استد اسنارو اوردیم یا دانلود کردیم چیکار کنیم باهاشون ؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!! خب چرا نمیگن . جدیدا هم تو ویدووو جدیدا میبینم میگن در مورد این موضوع صحبت کردیم من تمام ویدو‌ها رو ددنلود میکنم جندین بار میبینم تمرین میکنم تکرار میکنم والا نشنیدم میگم نمیدونم مشکل حتما از منه . اول توضیح میدن ما کلی تمرین میکنیم روش یعد میگه این به درد نمیخوره این مدل بهتره خب همون اول بهتررو بگو میدونم دارن لطف میکنن ولی ما‌ها گیج میشم . من کله حرفم اینه پروژه محور باشه نه مثل اینا که الان هست . مثه انتگرال تو رباضی که میگفتن این همه جا بدردتون میخوره والا الان ۳۰ ساله هنوز نفهمیدم به دردکجا میخوره شده جریان شما

Roozbeh Bazrafshan ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۲۰:۱۱

درود

دوست عزیز از دلسوزی و فیدبکتون ممنونیم و همونطور که آقای شفیعی در پاسخ تون گفت این مورد به پشتیبانی ارجاع داده میشه.

در نهایت بنده فقط چندتا نکته اضافه کنم، 

درمورد پروژه محوربودن دوره، تاجایی که امکان پذیر بوده سعی شده تدریس در این قالب انجام بشه (مثل بخش جنگو) اما طبق فیدبک شما ما باز هم با تیم تدریس صحبت میکنیم تا بیشتر این مورد اتفاق بیفته.

در جواب سوالتون که فرمودید با نتایج استخراج از وب چه کنیم؟ خیلی از کارفرمایان از برنامه نویسان پایتون انتظار دارند که اطلاعات این چنینی (مثل نظرات دیجی کالا، اسنپ فود و...) رو استخراج کنند تا براساس نیاز کاربر کسب و کار خودشون رو بهبود بدند یا خدمت جدیدی ارائه کنند. پس این نتایج مستقیم به تحلیلگر داده انتقال داده میشه و شما کار خاصی روی این اطلاعات انجام نمیدید. به همین دلیل پروژه ما در همین نقطه به پایان رسیده. دوستانی که در حال کار روی سیستم‌های هوشمند هستند زیاد با این مبحث برخورد داشتند و شما نیز هنگام کار در این حوزه با این مبحث مواجه خواهید شد. در همین راستا اگر در هر مبحثی درمورد هدف یادگیری سوال براتون ایجاد شد میتونید زیر ویدیوی اون جلسه بپرسید تا ما مشابه با این مبحث کامل توضیح بدیم و برای بقیه دوستان هم مفید باشه.

کلا این دوره پایتون وب به دلیل ماهیتی که داره، میشه مباحث مختلفی رو توش گفت و یا نگفت (کاملا مشابه دوره طراحی وب که برخی معتقد هستند لزومی به گفتن موارد پایه وب مثل پروتکل و... نیست.) ما سعی کردیم تمامی مواردی که در مصاحبه‌ها و آزمونهای استخدام نیاز هست بدونید رو پوشش بدیم و البته هر مبحث خودش دریایی از اطلاعات هست و هرچی جلو برید باز هم مورد برای یادگیری هست. حالا این انتخاب شماست که چقدر از این مباحث براتون میتونه مفید باشه... اما وظیفه ماست که به همگی اینها اشاره داشته باشیم.

درنهایت همونطور که در توضیحات گفتیم، این دوره‌ با هدف تدریس تمامی مباحث و سرفصل‌های لازم برای تسلط و آمادگی دانشجویان جهت ورود به بازار کار ارائه شده است. اما مهمترین چیز برای ما حال خوب شماست. انشالله در مراحل بعدی زندگی وقتی که مشغول به کار شدید اثرات مثبت این یادگیری رو خواهید دید.

پاینده باشید

نازنین کریمی مقدم ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۲۲:۵۷

ممنونم من هنوز به جنگو نرسیدم و فقط امید به اینه که اونجا شاید رفع ابهام بشه و هدف از این کارها رو بشه بفهمید . ولی خدایی یکمی گنگ و بی هدفه اینو درست کنید لطفا من داشتم دوره ماشین لرنینگ خو تونو میدیدم واقعا استادش شمرده شمرده با حوصله با دقت و تقریبا همه جانبه توضشح میداد و میفهمم این کد این سر فصل به در کجا میخوره . اینو اصلاح کنید فقط خواهشا ممنون میشم.

ممنونم از پیگیری هاتون ببخشید اگه تند حرف زدم

Roozbeh Bazrafshan ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۰۵:۰۰

روزبه جان متشکرم از پیشنهادتون

به زودی از طرف مجموعه با شما تماس گرفته خواهد شد

قطعا انتقادات و پیشنهادات هست که باعث پیشرفت مجموعه و آموزش میشن

موفق باشین

پوریا شفیعی ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۰۶:۵۶