تابستون داره تموم میشه ها، فرصت‌ها محدودن کلی آفر جذاب در کمپین تابستون🔥👇
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۶ علی امیری
عدم دریافت کلید
جامعه جاوا (اندروید) ایجاد شده در ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام.

استاد یه روش که صد درصد جواب بده بگین. تمام روش‌های شما و دوستان رو رفتم و جواب نداد و اصلا نمیشه از گوگل مپ اسنفاده کرد.

سلام علی جان وقت بخیر

متاسفانه به علت شرایط تحریم نمیتونیم از Google Map خیلی ساده استفاده کنیم و شرکت‌های ایرانی هم از گوگل مپ استفاده نمیکنند و بجای اون از open street یا سایر سرویس دهنده‌ها مثلا سیدار مپ یا map.ir (البته بیس این سرویس دهنده‌ها هم اپن استریت هست )که بایستی پنلشون رو خریداری کنید استفاده میکنند

بنابرین همین که ویدیو‌های این سرفصل رو ببینید تا با کلیت مپ اشنا بشید کفایت میکنه .

پوریا شفیعی ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۳:۳۸

جسارتا خود استاد جواب بدن. اصلا همچین چیزی نیست. یه راهی باید ارائه بدن که بشه از گوگل مپ استفاده کرد. حالا یا با خرید کردیت کارت از جای مطمئن یا راه دیگه. اگر میخواستم از سیدار مپ استفاده کنم سوال مطرح نمیکردم که چجوری باید از گوگل مپ استفاده کرد. کی به شما گفته شرکت‌های ایرانی از گوگل مپ استفاده نمیکنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم شخص حرفه ای‌تر و یا خود استاد سوال من رو جواب بدن

علی امیری ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۷:۴۳

سلام علی جان وقت بخیر :)

بله متاسفانه بخاطر شرایط تحریم کشورمون شرکت‌ها سمت open street یا سرویس‌های داخلی که بیس اون‌ها هم open street هستند رفتند

مثلا اسنپ هم از اپن استریت استفاده میکند (نقشه snapp رو باز کنید و گوشه سمت چپ میتونین اپن استریت رو ببینین)

در این صفحه میتونید مشاهده کنید که شرکت‌های ایرانی از open street استفاده میکنند که متاسفانه یک سری هاشون قانون کپی رایت رو رعایت نکردند لینک

درمورد کردیت کارت چون تجربه شو نداشتم نمیتونم سایتی بهتون پیشنهاد بدم

در اخر سوالتون به استاد هم منتقل کردم.

موفق باشید

پوریا شفیعی ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۸:۵۴

ممنون. منتظر پاسخ استاد میمونم. پروژه ای که من دارم فقط باید از گوگل مپ استفاده کنم

علی امیری ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۸:۵۹

سلام

استاد شاهینی عزیز

الان 19 روزه که من این سوال رو مطرح کردم و هیچ پاسخی دریافت نکردم.

یه روش که صد درصد جواب بده بگین. تمام روش‌های شما و دوستان رو رفتم و جواب نداد و اصلا نمیشه از گوگل مپ اسنفاده کرد.

تاکید میکنم که فقط و فقط میخوام از گوگل مپ استفاده کنم.

علی امیری ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۲۰:۱۵

سلام علی جان

وقت شما بخیر

من سوال شما رو همون روزی که شما این درخواست رو داشتید به استاد منتقل کردم و حتی دوستانم در اسنپ هم پرسیدم اما متاسفانه راه حلی قطعی برای دور زدن تحریم‌ها نداشتند

دقت بفرمایید بخاطر شرایط تحریم امکان استفاده از گوگل مپ برای ما ایرانی‌ها بسیار بسیار سخت شده

پوریا شفیعی ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۲:۱۴