تابستون داره تموم میشه ها، فرصت‌ها محدودن کلی آفر جذاب در کمپین تابستون🔥👇
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۴ rahmat sadeghi
نمایش اطلاعات
جامعه فلاتر ایجاد شده در ۰۵ فروردین ۱۴۰۱

با سلام

توی اندروید استودیو وقتی یه سری اطلاعات را با SQLite توی دیتابیس ذخیره می‌کردیم با نرم افزار SQLite می‌تونستیم کل دیتابیس و جداول اون و مقادیرشون رو ببینیم. اینجا که اطلاعات با Hive ذخیره میشه نرم افزاری مثل SQLite وجود داره که اطلاعات رو ببینیم؟

سلام خسته نباشید ببخشید بابت تاخیر یه سری اطلاعات به دست اوردم با سرچ تو اینترنت و پرسیدن از استاد. تا فردا بهتون خبر نهایی رو میدم

حامد روشنی ۰۶ فروردین ۱۴۰۱، ۱۴:۰۳

سلام دیتا هایی که hive ذخیره میکنه توی موبایل کاربر ذخیره میشه ولی خب‌ نمیتونیم همینجوری بریم تو فایلا مشاهده کنیم باید گوشی روت باشه .

حامد روشنی ۰۷ فروردین ۱۴۰۱، ۱۰:۳۹

سلام ممنون

چند مورد:

اول اینکه اگه با شبیه ساز کار کنیم اطلاعات رو سیستمه و دیتابیس باید توی یه پوشه روی سیستم باشه مثلا محل نصب شبیه ساز

دوم اینکه من دقیق یادم نمونده ولی تو اندروید اون دیتابیس رو از گوشی کپی می‌کردم توی سیستم و اونجا با نرم افزار SQLite اجراش می‌کردم یعنی دیتابیس توی یه پوشه تو گوشی ذخیره میشه

سوم اینکه روش روت گوشی چجوریه؟

چون من میخوام اطلاعات دیتابیسم رو ببینم که مطئن بشم برنامه ای که نوشتم به درستی کار می‌کنه یا نه

rahmat sadeghi ۰۷ فروردین ۱۴۰۱، ۱۰:۵۱

سلام جالب بود این نکته ای که گفتین احتمالا بشه از تو محل نصب adv هم متوجه شد (حق با شماست ) چک میکنم بهتون خبر میدم .

حامد روشنی ۰۷ فروردین ۱۴۰۱، ۱۲:۰۰