تابستون داره تموم میشه ها، فرصت‌ها محدودن کلی آفر جذاب در کمپین تابستون🔥👇
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۶ مبین طهماسبی اصل
پیدا کردن نمونه کد‌های ریکت
جامعه ری اکت ایجاد شده در ۰۲ فروردین ۱۴۰۱

سلام جناب سوری خسته نباشید. ببخشید یه سوالی برام پیش اومده .

خیلی‌ها توصیه کردن برای بهتر شدن مهارت برنامه نویسی بهتره که نمونه کذ‌های بقیه رو هم بخونیم.

میخواستم بدونم که از کجا نمونه کد‌های بقیه رو پیدا کرد. توی گیت هاب معمولن پروژه هایی که من دیدم خیلی سنگین بودن و بزرگ اکثرا . برای اینکه نمونه کد‌های ساده‌تری که توسط آدمای حرفه نوشته شده ببینم باید چیکار کنم.

اگر لینکی دارین ممنون میشم برام بفرستین.

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه.

تا وقتی استاد پیام رو ببینن من چندتا منبع بهتون معرفی میکنم اگر مایل بودید استفاده کنید .

در سایت reactjs.org و reactjsexample.com مثال‌های زیادی وجود داره که کدهاش رو هم در اختیارتون گذاشتن .

کانال‌های یوتیوب بسیار خوبی هم هستن که کد‌ها رو با best practice‌ها مینویسن و سورس رو هم در گیت هابشون میذارن و مزیتش اینه که کد‌های رو توضیح میدن که باعث درک بهتر میشه و خودم این جور منابع رو بیشتر پیشنهاد میکنم که حتما استفاده کنید :

SonnySangha

JavaScriptMastery

CodingwithBasir

موفق باشید.

علیرضا ایمانی ۰۲ فروردین ۱۴۰۱، ۱۴:۱۹

ممنون

مبین طهماسبی اصل ۰۲ فروردین ۱۴۰۱، ۱۴:۲۰

برای اینکه تاپیک بسته بشه و باز نباشه اگر به جواب سؤال رسیدید تیک سبزو برای آقای ایمانی بزنید تا تاپیک از قسمت پیگیری‌ها خارح شود. ممنون

محسن موحد ۰۲ فروردین ۱۴۰۱، ۲۳:۱۵

کامل حل نشد دوست داشتم بدونم جناب آقای سوری چه راه حلی رو پیشنهاد میکنن

مبین طهماسبی اصل ۰۳ فروردین ۱۴۰۱، ۱۱:۲۵

سلام

مواردی رو که علیرضا عزیز معرفی کردن خوب هستن و می‌تونید پیگیری بکنید علاوه بر اون چند تا نکته رو اضافه میکنم.

معمولا پروژه هایی که رو یgithub منتشر میشن اگر هدف آموزشی باشه یکسری topic به اونها اضافه میکنن که من چند نمونه از اون‌ها رو قرار میدم که البته با پیگیری repo‌های مختلف میتونید کلمات کلیدی بیشتری رو پیدا بکنید

react-demo

react-example

react-example-app

خوب این مورد همونطوری که گفتید مشکل اساسی که داره این که ممکن بعضی از اونها بی کیفیت باشه و اساسا میزان تسلط افراد میتونه متفاوت باشه! خوب یک راه حلی که داریم best practice‌ها رو با خوندن مقاله از نفرات معتبر به دست بیاریم و کم کم با ادامه دادن این مورد میتونید خودتون تشخیص بدید که کدوم کدها با کیفیت هستن یا نیستن از جمله لیستی که از نفرات معتبر میتونیم داشته باشیم نفراتی هستن که در توسعه react مشارکت دارن که لیست نفرات اصلی رو اینجا می‌تونید مشاهده بکنید

از جمله بلاگ‌ها با کیفیت این دو مورد رو بهتون پیشنهاد میدم

بلاگ Kent C. Dodds

بلاگ Dan Abramov

اون پروژه هایی که فکر میکنید خیلی بزرگ هستن به نظرم ارزش یادگیری بیشتری رو هم میتونه داشه باشند.اتفاقا خیلی خوب هست که پروژه‌های بزرگ رو بررسی بکنید.

شما قرار نیست همه کد رو به صورت یک جا مطالعه بکنید و با بررسی کامپوننت‌های کوچک و شناخت ساختار‌های پروزه شروع میکنید و کم کم کل پروژه رو میتونید درک بکنید و این مورد به شما کمک میکن زمانی که یک جایی شروع به کار بکنید خیلی سریع‌تر با کدهای موجود ارتباط برقرار بکنید

بهترین پاسخ
مجتبی سوری ۰۳ فروردین ۱۴۰۱، ۱۲:۵۴

خیلی خیلی متشکرم

مبین طهماسبی اصل ۰۳ فروردین ۱۴۰۱، ۱۶:۴۷