تابستون داره تموم میشه ها، فرصت‌ها محدودن کلی آفر جذاب در کمپین تابستون🔥👇
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۲ Masoud Esmailnejad
ارور appException
جامعه فلاتر ایجاد شده در ۰۱ فروردین ۱۴۰۱

سلام خسته نباشید.

emit(HomeError(exception:e is AppException ?e:AppException()));

سوال 1 : این خطی که اقای شاهینی در دقیقه 14:25 ویدئو اضافه میکنه در هر صورت تو خروجی یه چیز برمیگرده اگه شرط درست باشه و e برابر باشه اونو برمیگردونه اگه برابر نباشه باز همونو برمیگردونه. میخوام دلیلی که اقای شاهینی این خطو نوشتن رو بدونم فک کنم واسه ی مثالای دیگه کاربردش باشه.

و همچنین سوال 2 :

class AppException{
final String message;
  AppException({this.message="khata"});
}
mixin HttpResponseValidator {
  validateResponse(Response response) {
    if (response.statusCode != 200) {
      throw AppException();
    }
  }
}
class HomeError extends HomeState{
  final AppException exception;
  const HomeError({required this.exception});
  @override
  List<Object> get props => [exception];
}

میخواستم بدونم appException که در اینجا چک میشه با متود props در چه حالتایی از لود شدن دوباره خطا جلوگیری میکنه؟ وقتی که چند تا ریسپانس خطا بخوره؟ یا وقتی که یه خطا تو HttpResponseValidator اتفاق بیوفته(کد ریسپانس 200 نباشد) و همون دوباره توی try catch (موقع گرفتن اطلاعات درون بلاک) اتفاق بیوفته؟

سلام دوست عزیز امیدوارم حالت خوب باشه خداروشکر دوره منتور داره ولی خب من گفتم کمک کنم از چیزی که متوجه شدم سوال 1 :

ببین یک وقتا خطا دیگه ممکنه رخ بده استاد اینجا گفتن این هم میزاریم که اگه خطا دیگه بود متوجه بشیم مثلا چند روز پیش سرور همین پروژه خطا و مشکل سمت سرور داشت و این خطا معمولا از نوع 500 هستش خب این خطا میشه راحت با همین چک کردن برای خودت کنترلش کنی و کی این اتفاق میفته زمانی که یک خطا دیگه بنویسی ولی خب چون خود استاد شاهینی سمت سرور نوشته اینجا گذاشتن همون خطا باشه

سوال 2 : متد props زمانی کار میکنه یا به اصطلاح کال میشه که اون state یک اتفاقی درونش بیفته یک خبر جدید یا یک state جدید اتفاق بیفته این از خود متد پس زمانی متد کار میکنه که یک state جدید اتفاق بیفته امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم :)

بهترین پاسخ
Mohmmad Rasoul Abdi ۰۶ فروردین ۱۴۰۱، ۱۶:۳۰

محمد جان مرسی از پاسخت ?

حامد روشنی ۰۷ فروردین ۱۴۰۱، ۰۹:۵۱