تابستون داره تموم میشه ها، فرصت‌ها محدودن کلی آفر جذاب در کمپین تابستون🔥👇
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۶ محمد لطفی
api برای نمونه کار
جامعه جاوا (اندروید) ایجاد شده در ۰۱ بهمن ۱۴۰۰

سلام

میشه چندتا سایت معرفی کنید که api‌های رایگان داشته باشم که بتونیم اپ‌های بیشتری برای نمونه کار و تمرین داشته باشیم.

مثلا

اپ‌های فروشگاهی

اپ‌های خبری

اپ‌های اب و هوایی

و ...

سلام وقت بخیر محمد جان

متاسفانه من سایت خاصی رو نمیشناسم پیشنهاد میکنم توی سوشال مدیا دوستی که در حال یادگیری بک اند هست رو پیدا کنید و با هم تمرین کنید .

پوریا شفیعی ۰۱ بهمن ۱۴۰۰، ۱۶:۵۳

متاسفانه خیلی گشتم نیست بخاطر همون گفتم سایت خاصی رو سراغ دارید یا نه.

دوره‌های قبلی متخصص سمت سرور رو هم به اندازی کافی تدریس میکردن

محمد لطفی ۰۱ بهمن ۱۴۰۰، ۱۶:۵۵

توی توییتر یا لینکدین فعال باشید هستن

پروژه‌های دوره متخصص 4 بخاطر اینکه کوچیک ولی بیشتر بودند این احساس رو ممکنه بکنید که دوره متخصص 4 سمت سرور بیشتر کار شده ولی توی دوره متخصص 5 ما یه پروژه جامع داشتیم علاوه بر پروژه لیست دانشجویان که تمام نیاز‌های شما رو براورده میکرد.

در واقع اگر شما تا الان سرفصل رو تمرین کرده باشید نیازی به api‌های دیگه برای تمرین ندارید و بهتره سمت استخدام شدن برید یا تیم تشکیل بدید و با تیمتون کار کنید

پوریا شفیعی ۰۱ بهمن ۱۴۰۰، ۱۷:۰۱

میشه دسترسی داشته باشیم به متخصص 4؟

محمد لطفی ۰۱ بهمن ۱۴۰۰، ۱۷:۱۹

شاید کسی بخواد فقط برای کسب و کار خودش اموزش رو تهیه کرده باشه صرفا نباید فقط هدف استخدامی باشه.

محمد لطفی ۰۱ بهمن ۱۴۰۰، ۱۷:۲۰

محمد جان دوره متخصص 4 از اکادمی حذف شده و قابل دسترس نیست

اگر کسب کار خودتون رو میخواهید ره اندازی کنید میتونین با دوستی که بک اند دولوپر هست یه تیم بشید و کسب کار خودتون رو راه اندازی کنین یا اینکه سمت یادگیری Back-End هم برید (که من بهتون پیشنهاد نمیکنم چرا که اون خودش یه دنیای دیگه هست و درصورتی که حدودا مثلا 4 سال سابقه کاربا برنامه نویسی روی یه تخصص داشتید اگر دوست داشته باشید میتونه انتخابی باشه که سمت یادگیری یه چیز دیگه هم برید )

همونطور که گفتم چون back-End خودش یه تخصص جداگونه هست درست نیست توی یه آموزش گنجانده بشه

پوریا شفیعی ۰۱ بهمن ۱۴۰۰، ۱۹:۰۳