تابستون داره تموم میشه ها، فرصت‌ها محدودن کلی آفر جذاب در کمپین تابستون🔥👇
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۲ محمد زمانی
خطا دستور flutter doctor
جامعه فلاتر ایجاد شده در ۱۹ دی ۱۴۰۰

سلام خسته نباشین وقت بخیر،من دستور flutter doctor --android-licenses رو میزنم بعد ش که میخوام ببینم که همه تیک‌ها خورده میام دستور flutter doctor رو بعدش میزنم دقیقا مثل فیلم جلسه،این ارور‌ها برام میاد، خیلی هم سرچ کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم

سلام نصب رو از طریق اندروید استودیو پیش ببرید و به لوکیشن نصب sdk دقت کنین و تغییرش ندید (از یه فیلتر شکن خوب استفاده کنید )

حامد روشنی ۱۹ دی ۱۴۰۰، ۱۵:۲۱

من فیلتر شکن رایگان استفاده نمیکنم و خریدم فیلتر شکن ولی بازم sdk نصب نمیشه و باید دستی sdk وبصورت افلاین نصب کنم که دقیقا مراحل این سایت برای نصب افلاین sdk رو انجام میدم ولی بازم به مشکل میخورم https://android-studio.ir/%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%AF%DB%8C%D9%88/

من فایل sdk رو دوجا و به این صورت که عکس فرستادم دارم میشه لطفا ادرس دهی درست sdk راهنماییم کنید، یا اگه میشه یه سایت معرفی کنید که بتونم فایل‌های sdk را به راحتی نصب کنم و بهم اموزش بده که چه جوری باید sdk رو به صورت افلاین نصب کنم،من تا الان چند بار اندروید استدیو رو دوباره نصب کردم ولی هربار از sdk ایراد میگیره واصلا نصب هم نمیشه sdk

محمد زمانی ۲۰ دی ۱۴۰۰، ۰۹:۰۱