تابستون داره تموم میشه ها، فرصت‌ها محدودن کلی آفر جذاب در کمپین تابستون🔥👇
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۲ امید حیدری
اشتباه در عملیات Async
مجتبی سوری حل شده توسط مجتبی سوری

ضمن عرض خسته نباشید،یه اشتباه کوچیک در قسمت آخر هنگام ارسال اطلاعات وجود داشت که توضیح میدم برای سایر دوستان،

در postsSlice هنگام انجام increaseReaction به عنوان ورودی دوم client استاد body رو ارسال نکردن و چون config client اینجوری صورت گرفته که بر مبنای body متد تعیین میشه در نتیجه اینجا از متد GET استفاده میکنه و در واقع اصلا سمت سرور نمیره ، حالا چرا کد درست کار میکنه چون استاد همون دیتا رو return کردن و در نهایت این عمل fulfilled میشه و برای حل این مشکل دو راه وجود داره : راه اول در کانفیگ client بر مبنای body به عنوان ورودی دوم متد تعیین نشه و خودمون متد رو هرجا خواستیم ست کنیم یا کانفیگ‌های دیگه ، راه دوم هم اینه که body رو پاس بدیم به client در نتیجه متدمون POST میشه و میره سمت سرور .

با تشکر

سلام

تا جایی که من چک کردم بر اساس body متد مشخص نمیشه و در ۲ تا متد get و post که هست شفاف اون مشخص شده  و ارتباطی با body نداره و increaseReaction هم درست داره انجام میشه و با POST داره ارسال میشه.

حالا شاید موردی هست که بهش توجه نشده دقیق‌تر بگید کدوم بخش هست بیشتر بررسی میکنم و اگر کدش رو قرار بدید با هم بررسی میکنیم

بهترین پاسخ
مجتبی سوری ۲۷ مرداد ۱۴۰۰، ۱۵:۰۹

الان که بررسی کردم متوجه شدم client از جلسه ۴ به بعد تغییر کرده من بر مبنای کد‌های client جلسه ۴ گفتم و الان دیدم جلسات بعدی این مورد که متد بر اساس body تعیین میشده اصلاح شده.

method: body ? 'POST' : 'GET',

بسیار هم عالی و ممنون بابت پاسخگویی و خداقوت

امید حیدری ۲۸ مرداد ۱۴۰۰، ۱۰:۵۹