تابستون داره تموم میشه ها، فرصت‌ها محدودن کلی آفر جذاب در کمپین تابستون🔥👇
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۵ Mahdiabedini
تکراری بودن و اصلا خوب توضیح ندادن
جامعه جاوا اسکریپت ایجاد شده در ۲۵ مهر ۱۴۰۰

استاد این جلسه هم تکراری بود هم مثل قبل اصلا نفهمیدیم چی میگید کلا خسته نباشید ؟!!!

w3school از شما قشنگ‌تر یاد میده 

سلام دوست عزیز

وقت به خیر

بسیار متاسفم که متوجه مفاهیم این جلسه نشدید و سعی میکنم در آینده این جلسه را بهبود بدم

اما دو نکته:

۱- این جلسه تکراری است چون قرار بوده بخش اکمااسکریپت کامل باشه و ابتدای این دوره در این مورد توضیح دادیم پس فرافکنی کردن کار درستی نیست

۲- اگر واقعا از کیفیت جلسات ناراضی هستید ما هم راضی نیستیم شما هزینه‌ای پرداخت کنید. لطف کنید با پشتیبانی هماهنگی کنید تا هزینه پرداخت شده به شما عودت داده شود.

امیدوارم موفق باشید و محتوای بهتری در وب فارسی پیدا کنید

مهرداد دادخواه ۲۵ مهر ۱۴۰۰، ۱۱:۴۴

سلام.

شما اگر یک کلمه هم از کسی یاد بگیرید، قطعا اون فرد باید براتون قابل احترام باشه. خیلی از جمله هارو میشه بهتر هم بیان کرد. ضمن اینکه لفظ استاد رو هم اوردید. شاید سنو سال کمی دارید. در ضمن تعداد دانشجویان هر سرفصل رو ببینید، شما اولین نفری هستید که این موضوعو بیان میکنید. هر مطلبی رو متوجه نشدید، سیستم پرسش و پاسخ برای همین منظور اضافه شده. با سوالاتتون میتونید مشکلاتتون رو حل کنید.

محسن موحد ۲۶ مهر ۱۴۰۰، ۰۷:۵۵

خوب اگه قراره من برم رفرنسهای دیگه ای بخونم برای چی باید بیام و  4 5 تومن پول بدم که یاد نگیرم بعد سوالم که می‌پرسی همش میگید برو فلان رفرنس را بخون تا اینجا من هر چی سوال پرسیدم بیشترش منو لینک دادید جای دیگه به جای اینکه سوال را کامل و واضح توضیح بدید خوب حالا اگه این کلاس حضوری هم بود استاد باید می‌گفت برو این رفرنس را بخون نمیشه که برادر من ایشون به نظر من اصلا بیشتر سرفصل جاوا اسکریپت پیشرفته را از روی اسلاید توضیح میده می‌ره جلو حالا شما میگید من کم سن و سالم شاید به نظر شما 32 سال سن کمی باشه . و اینکه استاد میگه برو ناراحتی پولتو پس بگیر مشکلی نداره من به پشتیبانی پیام میدم پولمو پس بده این آموزش هم نمی‌خوام ادم باید انتقاد پذیر باشه من حرف بدی به ایشون نزدم که ایشون زود جوش اورده من تا الان هر چی سوال پرسیدم اصلا جواب درستی نگرفتم و همش منو لینک دادید جای دیگه به جای اینکه همین جا سوال منو جواب بدید خوب اگه این طوری برید و اسم متخصص جاواسکریپت و از سایتتون بردارید خیلی بده ادم بیاد پول بده بعد به استاد بگه استاد این چی میشه و استاد بگه برو این لینک رو بخون اگر من قرار بود برم خودم یاد بگیرم دیگه چه نیاز بود بیام از سایت شما آموزش بخرم اونم با این قیمت بالا . پس اگه کسی انتقاد میکنه برید و آموزش تون را درست کنید نه اینکه بیاید بگید  اگر واقعا از کیفیت جلسات ناراضی هستید ما هم راضی نیستیم شما هزینه‌ای پرداخت کنید. لطف کنید با پشتیبانی هماهنگی کنید تا هزینه پرداخت شده به شما عودت داده شود .این خیلی بده من از پشتیبانی خیلی سوال کردم و خیلی با حوصله و صبر به من جواب دادن و من خوشم اومد و این دوره را خریدم فکر می‌کردم بقیه عوامل این سایت مثل پشتیبانهاشون هستن ولی متاسفانه اشتباه فکر می‌کردم .

Mahdiabedini ۲۶ مهر ۱۴۰۰، ۰۸:۱۵

من به شخصه استاد  اوند را خیلی دوست دارم چون وقتی توضیح میده ادم واقعا می‌فهمه من دوره php  استاد اوند را هم خریده بودم اونجا بود که من خیلی چیزها از ایشون یاد گرفتم و به خاطر همین سابقه خوب ایشون من این دوره را هم خریدم وقتی تو واتس اپ یا تلگرام از ایشون سوال می‌کردم خیلی قشنگ به من جواب میدادن اما اینجا همش لینک میدید جای دیگه 

Mahdiabedini ۲۶ مهر ۱۴۰۰، ۰۸:۲۱

آقای عابدینی عزیز

شما اگر میخواهید واقعا برنامه نویسی را به عنوان یک شغل به شکل حرفه ای ادامه بدید باید یاد بگیرید از رفرنس‌ها استفاده کنید

من یا آقای آوند تا آخر عمر همراه شما نیستیم! و زبان‌های برنامه نویسی هم همین چیزی که الان هست باقی نمی‌مونه وگرنه برای من کاری نداره اینجا براتون توضیح بدم ولی باید ماهی گیری را یاد بگیرید

قصد جسارت ندارم ولی طبق تجربه میگم که به نظر من شما هنوز ذهن تون برای برنامه نویسی آماده نشده باید یه مدت یادگیری مطالب جدید را متوقف و تعداد خیلی زیادی پروژه ساده انجام بدید و بعد دوباره آموزش را شروع کنید

من خوشحال میشم نقص موجود در دروه را پیدا و رفع بکنم ولی شما تنها کسی هستید که اعتقاد دارید دوره کیفیت پایینی داره! و جالب‌تر اینکه نمی‌دونم چرا همچنان ادامه میدید؟! اگه بده هزینه تون را پس بگیرید و دوره بهتری شرکت کنید و اگه خوبه پس چرا اینقدر ناراحت هستید؟!

مهرداد دادخواه ۲۶ مهر ۱۴۰۰، ۱۱:۵۸