تابستون داره تموم میشه ها، فرصت‌ها محدودن کلی آفر جذاب در کمپین تابستون🔥👇
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۵ سعید شاملو
دریافت اطلاعات یک دانش آموز
جامعه جاوا (اندروید) ایجاد شده در ۱۷ تیر ۱۴۰۰

سلام من طبق گفته استاد به این روش اطلاعات  یه دانش آموز رو از سرور دریافت کردم

حالا میخام مثلا اطلاعات دانش اموز اول رو تو یه فرگمنت دیگه نمایش بدم به چه صورت باید کد بنویسم؟ 

سلام شما تمام json رو از سرور دریافت کردین که شامل تمام دانشجویان میشه اما فقط اطلاعات 8 دانش آموز اول رو به کلاس جاواتون تبدیل کردین شما باید بعد از حلقه for  که اطلاعات این 8 دانش آموز در آرایتون قرار گرفته یک Bundle درست کنید و دانش آموز اول رو students[0] رو درون این Bundle قرار بدین و یک object از فرگمنتتون بگیرین و روی این آبجکت متد setArguments رو call کنید بعد Bundle ساخته شده رو بهش پاس بدین در مقصد هم با استفاده از متد getArguments.getParcelable(key) اون دانش آموز رو دریافت کنید فقط توجه داشته باشید که کلاس دانش آموزتون باید Parcalable باشه

بهترین پاسخ
میلاد عزیززاده ۱۷ تیر ۱۴۰۰، ۰۶:۱۹

من در نظر داشتم که با یه روش دیگه این موضوم رو حل کنم 

میخام تو یه فرگنت دیگ از arraylist استفاده کنمو با متد get هر کذوم از فیلد‌ها رو بخونم و تو یه ارایه بریزم ولی نمیدونم باید چه کدی بنویسم

سعید شاملو ۱۷ تیر ۱۴۰۰، ۰۷:۱۹

من در نظر داشتم که با یه روش دیگه این موضوع رو حل کنم 

میخام تو یه فرگنت دیگ از arraylist استفاده کنمو با متد get هر کذوم از فیلد‌ها رو بخونم و تو یه ارایه بریزم ولی نمیدونم باید چه کدی بنویسم

سعید شاملو ۱۷ تیر ۱۴۰۰، ۰۷:۲۱
Student student = new Student();
        students = new ArrayList<>();
        for (int i = 0; i < 8; i++) {
            student.getFirst_name();
            student.getId();
            student.getScore();
            student.getDate_join();
            student.getCourse();
            student.getLast_name();
            student.getDate_update();
            students.add(student);
        }
        textView.setText(id+""+students.get(0).getFirst_name());

این کد چرا null برمیگردونه

سعید شاملو ۱۷ تیر ۱۴۰۰، ۰۷:۳۴

تو مبدا با استفاده از متد putParcelableArray اون آرایه ساخته شده از دانش آموزان رو که از نوع Parcelable هست رو با یک کلید صدا بزن و بعد تو مقصد هم با getParcelableArray اون لیست رو بگیر و تو Variable مد نظرت قرار بده که میتونی روی اون Variable متد get رو صدا بزنی و هر کدوم از دانش آموزانی که مدنظر داری رو بکشی بیرون

میلاد عزیززاده ۱۷ تیر ۱۴۰۰، ۰۷:۳۹