تابستون داره تموم میشه ها، فرصت‌ها محدودن کلی آفر جذاب در کمپین تابستون🔥👇
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۱ سالار غیور کلیبر
روش کلی برای مدیریت کلیک روی دکمه (ویو در حالت کلی)
سعید شاهینی حل شده توسط سعید شاهینی

با سلام و احترام ضمن عرض خسته نباشید می‌خواستم سوال کنم روشی رو که استاد برای رویداد کلیک روی یک دکمه یا در حالت کلی برای هر ویویی ارائه نمودند رو مشاهده کردم ولی یکی از دوستان آدرسی رو معرفی کرده بودن که توش چهار روش برای این کار معرفی کرده هر چند خیلی نتونستم خوب بفهمم ولی دلایلی از قبیل این که در واقع با روشی رو که استاد استفاده کردن کد‌های قسمت oncreat شلوغ می‌شه و برای حالتی که وقتی تعداد ویو یا دکمه بیشتر داریم یه نوع هارد کد می‌شه ممنون می‌شم استاد شاهینی روشی که واقعا خودشون برای پروژه هاشون استفاده می‌کنند معرفی بفرمایند خودشوون هم در ضمن آموزش اشاره می‌کنن که روش‌های مختلفی وجود داره ولی نمی‌دونم دلیل این که این روش رو برای آموزش انتخاب کردن مربوط به سطح فهم دانشجوها تا این مرحله بوده یا نه به هر حال بنده از آموزش‌ها عقب هستم شاید در جلسات بعدی اشاره دارن که من تا حالا نرسیدم ممنون می‌شم راهنمایی بفرمایید.

سلام وقت بخیر، روش هایی که برای این کار استفاده می‌شه دقیقا همونایی هستن که تو بحث مربوط به پیاده سازی interface‌ها معرفی کرده بودم، به علاوه یک روش با کمک xml که زیاد روش مناسبی نیست ولی من در پروژه‌ها بهترین روش هارو همیشه معرفی می‌کنم

بهترین پاسخ
سعید شاهینی ۱۸ بهمن ۱۳۹۸، ۱۳:۳۴