تابستون داره تموم میشه ها، فرصت‌ها محدودن کلی آفر جذاب در کمپین تابستون🔥👇
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۴ 7Learn Student
رزولوشن شبیه ساز
جامعه جاوا (اندروید) ایجاد شده در ۱۲ تیر ۱۴۰۰

یه مدت با اندروید استدیو کار نکردم امروز اومدم برنامه رو ران کردم دیدم یه حالت تار داره برنامه! تصویر ضمیمه، ظاهرا کل شبیه ساز اینجوریه’

سلام وقت بخیر

مجدد شبیه سازیتون رو بسازید .

پوریا شفیعی ۱۲ تیر ۱۴۰۰، ۱۸:۳۷

سلام دوست عزیز وقتت بخیر بهتر رزولیشن گوشی عوض کنی درست میشه 

https://anzalweb.ir/1399/09/19/%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B2-%D8%B1%D8%B2%D9%88%D9%84%D9%88%D8%B4%D9%86-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF/ 

این لینک میزارم تنظیمات رو روی املیتور انجام بدین 

Mohmmad Rasoul Abdi ۱۴ تیر ۱۴۰۰، ۱۰:۵۵

نسخه اندروید رو توی sdk پاک کردم و دوباره دانلود کردم، به روز رسانی‌های sdk رو هم انجام دادم الان دیگه اصلا شبیه ساز اجرا نمیشه و این ارور رو میده:

7Learn Student ۱۴ تیر ۱۴۰۰، ۱۱:۴۸

سلام وقت بخیر ممنون میشم برای سوال‌های متفاوت تاپیک‌های جداگانه بزنید تا تاپیک‌ها رفرش شوند و سوال شما رو ببینم . حقیقتا من چون کاربر ویندوز نیستم نمیتونم این مورد رو به درستی راهنمایی کنم. اما اروری که براتون فرستاده شده رو من سرچ زدم و مثل اینکه باید این مراحل رو انجام بدید: اپدیت کارت گرافیک - قرار دادن رزولوشن سیستم در بالاترین کیفیت - ریستارت مدد AVD حال اگر این راه رفتید و جواب نداد این کارو کنید به AVD Manager. برید و سپس Edit سپس Use Host GPU رو uncheck کنید و finish و حالا AVD رو استارت کنید

لینک سوال در استک اور فلو با جواب 

پوریا شفیعی ۱۶ تیر ۱۴۰۰، ۱۹:۱۷