تابستون داره تموم میشه ها، فرصت‌ها محدودن کلی آفر جذاب در کمپین تابستون🔥👇
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۵ پژمان آزاد
عدم نمایش کامل صفحه پروفایل در اولین اجرا
پوریا شفیعی حل شده توسط پوریا شفیعی

سلام وقت بخیر

در اولین اجرا پس از طراحی صفحه پروفایل از اونجا که متاسفانه ایمولیتور پیش فرض خود اندروید استودیو که در آموزش مربوطه ساختیم روی سیستم من اجرا نمیشه و علتش رو هم نمیدونم،به همین دلیل از ایمولیتور nox برای اجرای اپلیکیشنها استفاده میکنم. Build پروژه موفقیت آمیز هست ولی صفحه پروفایل بصورت ناقص نمایش داده میشه. عکسهای لازم رو ضمیمه کردم.

نمیدونم اشکال اسکریپت چی هست که اجازه الصاق بیش از یک عکس رو نمیده. 

عکس قسمت طراحی صفحه پروفایل رو اینجا ضمیمه کردم که ملاحظه کنید بنده درست و مطابق آموزش طراحی صفحه پروفایل رو انجام داده ام.

ممنون

پژمان آزاد ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۵:۱۱

سلام و احترام 

پژمان جان شما باید View هایی که میخای رو داخل ScrollView قرار بدی 

چون یک سری گوشی‌ها اندازه کوچکتری دارن پس باید ویو هایی که ساختی در اون گوشی‌ها حالت اسکرولی بگیرند 

پس :

<ScrollView
        android:layout_width="match_parent"
        android:layout_height="wrap_content">
        <LinearLayout
            android:layout_width="match_parent"
            android:layout_height="wrap_content"
            android:orientation="vertical" >
            محل قرار گیری ویو هایی که قراره حالت اسکرولی بگیرند
        </LinearLayout>
    </ScrollView>

داخل اون قسمتی که واستون مشخص کردم ویو هایی که میخای اسکرول بشن قرار بده مثلا در مثال پروژه پروفایل میتونی از(پیشنهاد) عکس پروفایل تا باتن رو داخل این قسمتی که مشخص کردم قرار بدی

اتفاقا استاد هم همچین کاری رو انجام دادن

بهترین پاسخ
پوریا شفیعی ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۶:۳۷

ممنون ا ز راهنماییتون. مشکل حل شد ولی کدها رو که مطابق نظر شما تغییر دادم نتیجه کار مشابه عکس ضمیمه شده است. البته در عکس مشخص نیست ولی امکان اسکرول با موس وجود داره و مشکل اول حل شده ولی مشکل دوم مربوط به جا به جا شدن عکس و متن و دکمه‌های پروفایله!!

البته کدها رو که به حالت اول برمیگردونم این مشکل حل میشه ولی مشکل اول یعنی عدم نمایش قسمتی از صفحه که در سئوال اول بالا اشاره شد بوجود میاد

پژمان آزاد ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۲۱:۵۷

آقا پوریا نمیدونم علت چیه که ایمولیتور nox بعد از چند دقیقه(متغیره) تا نیم ساعت که ازش استفاده نمیکنم هر چند ران هست ولی از بخش نمایش ایمولیتور در اندروید استودیو محو میشه و باید ببندمش و دوباره اجراش کنم.

پژمان آزاد ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۰۷:۲۶

آقا پوریا هنگام اجرای برنامه بر مبنای ایمولیتور داخلی که در خود اندروید استودیو ساختیم به ترتیب و در حین ران پروژه ارورهای زیر ظاهر میشن: در انتها ایمولیتور و قاب گوشی مربوطه ظاهر میشه و سریع محو میشه.

۱۲:۰۶ AM    Emulator: Warning: Quick Boot / Snapshots not supported on this machine. A CPU with EPT + UG features is currently needed. We will address this in a future release.

۱۲:۰۶ AM    Emulator: dsound: Could not initialize DirectSoundCapture

۱۲:۰۶ AM    Emulator: dsound: Reason: No sound driver is available for use, or the given GUID is not a valid DirectSound device ID

۱۲:۰۶ AM    Emulator: dsound: Attempt to initialize voice without DirectSoundCapture object

۱۲:۰۶ AM    Emulator: dsound: Attempt to initialize voice without DirectSoundCapture object

۱۲:۰۶ AM    Emulator: audio: Failed to create voice `goldfish_audio_in'

۱۲:۰۶ AM    Emulator: C:\Users\KianSoft\AppData\Local\Android\Sdk\emulator\qemu\windows-x۸۶_۶۴\qemu-system-x۸۶_۶۴.exe: warning: opening audio input failed

۱۲:۰۶ AM    Emulator: emulator: WARNING: EmulatorService.cpp:۴۴۸: Cannot find certfile: C:\Users\KianSoft\.android\emulator-grpc.cer security will be disabled.

۱۲:۰۶ AM    Emulator: Started GRPC server at ۱۲۷.۰.۰.۱:۸۵۵۴

۱۲:۰۶ AM    Emulator: audio: Failed to create voice `adc'

۱۲:۰۶ AM    Emulator: deleteSnapshot: for default_boot

پژمان آزاد ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۹:۴۷