۳۵٪ تخفیف روی تمامی دوره ها🔥 + دوره زبان تخصصی و مهاجرت با ارزش ۵ میلیون تومان بصورت هدیه
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۱۳ اناهید یکرنگ
تمرین مینی پروژه
کیوان علی محمدی حل شده توسط کیوان علی محمدی
با سلام و عرض ادب حضور استاد محترم ، در تمرین اومده بود که باید سه فیلتر متفاوت روی متن سایت انجام بدیم ، سوال من اینه که ما باید برای هر فیلتر یک تابع تعریف کنیم ؟ چون وقتی همه فیلترها در یک تابع تعریف شوند در خروجی دچار مشکل میشود ، و یک سوال دیگه شما فرمودید میتونیم یک عکس هم جایگزین کنیم من عکس مور نظر رو در پوشه image واقع در assets قرار دادم وبا تگ img فراخوانیش کردم ولی عکس در متن دیده نشد ، به نظر شما مسیردهی رو اشتباه انجام دادم ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید
سلام اگر می‌تونید 3 تا فیلتر بنویسید بهتره قطعا. برای تصویر هم حتما آدرس رو بررسی کنید.
بهترین پاسخ
کیوان علی محمدی ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۰۶:۴۸
می بخشید من هنوز پاسخ سوالم رو نگرفتم یعنی میشه تو یه تابع با روشی که فرمودید سه یا بیشتر فیلتر قرار بدیم؟در مورد آدرس هم مشکلم حل شد ممنون
اناهید یکرنگ ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۰۷:۴۶
می بخشید من هنوز پاسخ سوالم رو نگرفتم یعنی میشه تو یه تابع با روشی که فرمودید سه یا بیشتر فیلتر قرار بدیم؟در مورد آدرس هم مشکلم حل شد ممنون
اناهید یکرنگ ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۰۷:۴۶
سلام با اجازه ازآقای علی محمدی ... خب شما میتونید سه باز عملیات preg_replace رو روی $content انجام بدید الان مشکلتون دقیقا چیه ؟ باید به این صورت عمل کنید سه تا متغیر تعریف میکنید که تو هرکدوم اون کلمه ای که میخواد فیلتر بشه رو قرار میدید بعد سه تا هم متغیر تعریف میکنید اونایی که میخواید جای اونا قرار بگیره رو قرار میدید بعد سه بار content رو مساوی میکنید با preg_replace شده conent ینی دفعه اول کلمه اولی تغییرمیکنه دفعه دوم کلمه دوم دفعه سوم هم کلمه سوم در آخر هم content رو return میکنید ... اینجا خوب نمیشه کد هارو گذاشت وگرنه دقیق مینوشتم
Deleted ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۰۹:۵۹
;(content = preg_replace(word1, $replace1, $content$ ;(content = preg_replace(word2, $replace2, $content$ ;(content = preg_replace(word3, $replace3, $content$ ;return $content
Deleted ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۰:۰۶
ممنون آقای مرادلو متوجه شدم ، اشکال من در return آخری بود با راهنمایی شما مشکلم حل شد
اناهید یکرنگ ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۵۸
سلام دوستان مشاهده ویدئو‌ها براتون امکان پذیر هست؟
اناهید یکرنگ ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۲۰:۱۸
سلام نه نمیشه مشاهده کرد به پشتبانی گفتم بررسی کنند
Deleted ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۱۹:۰۴
منم اطلاع دادم ولی پشتیبانی تا شنبه تعطیله و ما باید منتظر باشیم
اناهید یکرنگ ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۰۹:۵۲

سلام و عرض ادب خدمت آقای محدی عزیز

آیا این امکان هست که به جای اینکه ما بیایم تابع preg_replace رو سه بار تعریف کنیم بیایم و یک آرایه تعریف کنیم برای کلمات و فیلتر‌ها و تو این تابع اعمال کنیم ؟

فراز توانا ۲۷ شهریور ۱۳۹۸، ۰۵:۱۳

سلام و خسته نباشید به شما استاد گرامی 

مرضیه فتحی ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۵:۱۷

ببخشید من یه سوال دارم میشه برای Add_filter ‌ها اولویت تعیین کرد؟

مرضیه فتحی ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۵:۲۱

سلام استاد جواب تمرین

sadegh hassani ۲۱ خرداد ۱۳۹۹، ۱۹:۵۶