تابستون داره تموم میشه ها، فرصت‌ها محدودن کلی آفر جذاب در کمپین تابستون🔥👇
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۲ 7Learn Student
مشکل دانلود sdk
جامعه جاوا (اندروید) ایجاد شده در ۲۳ مرداد ۱۴۰۰

سلام، چرا پاسخدهی اینجوریه؟ تمام تاپیک هایی که درمورد مشکل نصب sdk بود رو خوندم و تقریبا هیچ کدوم از دوستان مشکلشون حل نشده بود!

من سری‌های قبلی که اندروید استدیو رو نصب میکردم بدون مشکل sdk هم دانلود میشد

ولی الان بعد نصب ویندوز(بازم هم ویندوز ده) ولی با نسخه متفاوت از قبلی ها، تصویر 01 و موارد اینچنینی دیگه نمیاد و موقع اجرای اندروید استدیو تصویر 02 و بعدش تصویر 03 رو نشون میده و بعد هم تصویر 04 که نوشه sdk نصب شده.

الان باید چیکار کنم، نگید واسه vpn هستش چون تاپیک هایی بود که گفته بودن انواع این روش هارو امتحان کردن و جواب نداده، یا لاقل یه جواب جامع بدید.

نمیدونم ربط داره یا نه ولی بعد نصب هم آیکون اندروید استدیو روی دکستاپ نمیاد و حس میکنم مثل فایل زیپ فقط کپی میشه!

مورد آخر هم اینکه اگه برم نسخه تصویر 05 رو دانلود کنم که فایل sdk همراهش هست میتونم بعدش از داخل خود ا.استدیو اون رو آپدیت کنم؟

سلام وقت بخیر دوست عزیز

یکی از دوستان که همین مشکل رو داشته با استفاده از نسخه‌های قبلی اندروید استادیو موفق به نصب sdk شده و بعد از نصب sdk از طریق ورژن قبلی اندروید استادیو نسخه اندروید استادیو خودشو آپدیت کرده

میلاد عزیززاده ۲۳ مرداد ۱۴۰۰، ۱۶:۴۶

سلام وقت بخیر

ممنونم از پاسخ میلاد همین روش رو امتحان کنید ضمن اینکه تمامی این موارد باور کنید بخاطر مشکل تحریم هست که باید برای نصب خودکار از وی پی ان خوب و اینترنت پایدارتری (ترجیحا همراه) استفاده کنید.

اگر نیاز بود میتونید با من در اینستاگرام یا تلگرام در ارتباط باشید تا مشکل رو حل کنیم :@PouriaShafiee

پوریا شفیعی ۲۳ مرداد ۱۴۰۰، ۱۸:۴۰