تابستون داره تموم میشه ها، فرصت‌ها محدودن کلی آفر جذاب در کمپین تابستون🔥👇
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۳ سالار غیور کلیبر
مشکل در ورژن appcompat
مهرداد حل شده توسط مهرداد

با سلام و احترام خدمت دوستان و استاد بزرگوار بنده یه مشکلی دارم که یه روز بیش از چهار ساعت از وقتم رو گرفت تا این که با تغییر در ورژن appcompat در gradel درست شد وقتی من اندروید استودیو رو اپدیت می‌کنم از gradel وقتی نگاه می‌کنم ورژن appcompat رو نوشته 1.1.0  که در این حالت خطا می‌ده و موقع کامپایل به مشکل برمی خوره (و انگار اگر اشتباه نکنم آپدیت می‌آره) با تغییر ورژن به 1.0.1 درست می‌شه و کلا خطا برطرفی می‌شه ولی همان طور که عرض کردم آپدیت میاره با آپدیت کردن وقتی اندروید استودیو رو باز می‌کنم و یه پروژه جدید ایجاد می‌کنم وقتی نگاه می‌کنم ورژن باز رو 1.1.0 ست هست که باز همون مشکلات رو داره نمی‌دونم چکار کنم درستش چیه این که ورژن باید 1.0.1 باید باشه یا 1.1.0 و اگر باید 1.1.0 باشه این مشکل باید چطوری حل بشه؟ 

سلام سالار 

این سری ارور‌ها اکثر اوقات بخاطر اینترنت شما هست بنظر من از پروکسی برای ایندروید استودیو اسفاده کنید تا شکن!

و توی تب help گزینه اپدیت رو بزن تا اگر چیزی هست اپدیت کنه

اگر این مشکل باز هم رفع نشد برو سربرگ فایل invalidate/catch بزن و ریستارت کن و این کارای از این قبیل

من فعلا تا دوستان پاسخ دقیق‌تری بدن اینو واسه شما نوشتم شاید مشکلتونو حل کنه.

پوریا شفیعی ۲۲ اسفند ۱۳۹۸، ۱۰:۰۸

سلام ، ظاهرا هنوز این مشکل رو دارید و برطرف نشده

اول بیاید کاریکه اقای مهرداد معین پور انجام دادن رو انجام بده بعد اگر با این حل نشد بیا مثل آقای سینا جوادی زاده  

افلاین نصب کنین انشالله مشکلت حل میشه

بهترین پاسخ
مهرداد ۰۵ فروردین ۱۳۹۹، ۲۰:۵۰

با سلام و احترام خدمت تمامی دوستان بزرگوار مشکل بنده با همون روشی که دوستمان آقای مهرداد معین پور انجام داده بودند حل شد یعنی باید پوشه cache فایل .gradle رو حذف کرده و دوباره اندروید استودیو رو اجرا کنید به هر حال مشکل بنده بعد از چند روز حل شد جا دارد از همه دوستان که بنده رو راهنمایی و کمک کردند و خصوصا دوستمان آقای مهرداد تشکر کنم.

سالار غیور کلیبر ۰۶ فروردین ۱۳۹۹، ۰۳:۳۴