تابستون داره تموم میشه ها، فرصت‌ها محدودن کلی آفر جذاب در کمپین تابستون🔥👇
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۴ ابوالفضل محمد قاسمی
استفاده از vpnبرای اندروید استودیو
جامعه جاوا (اندروید) ایجاد شده در ۱۴ آذر ۱۳۹۸

سلام استاد

می خواستم بدونم از چه vpn استفاده کنیم که به مشکل نخوریم،مثلا شما از چی استفاده می‌کنید؟

سلام دوست من ... بهترین حالت اینه vpnاختصاصی بگیرین ...عبارت وی پی ان  استار رو بزن تو گوگل سایتش میاد میتونی از اونجا بگیری بعد نرم افزار سیسکو یا کریو رو نصب کن اونم از همون سایت میتونی دانلود بزنی ..اطلاعات یوزر و پسورد وی پی انتو ولینک رو تو  یکی از این نرم افزارا بزن بعد وصل میشی... البته لینکی که مربوط به سیسکو یا کریو هست متفاوته تو ایمیلی که میفرسته برات نوشته به جزییات دقت کن  و برای دانلود sdkواندروید استودیو عالیه ...

فیلتر شکنای که اختصاصی نیستن مث سایفن سرعت پایینی دارن ...نمیتونی sdkدانلود کنی ..قطع وصل میشه..

اگه متوجه راه اندازیش نشدی اموزش داخل سایته هست ..بخونی متوجه میشی

farshid barati ۱۴ آذر ۱۳۹۸، ۰۹:۱۷

ممنون

ابوالفضل محمد قاسمی ۱۴ آذر ۱۳۹۸، ۲۰:۱۸

سلام
اگر مشکل وصل رفع تحریم هست که  خیلی بهتره که از dns‌های سایت shecan.ir استفاده کنید؛اونجا کلی از سایت‌ها و منابع خارجی که ما رو تحریم کردن رو لیست کرده که همه با تتنظیم dns اوکی میشن...
در غیر اینصورت v*p*n‌های رایگان و پر سرعت زیادی برای ویندوز هست که با سرچ top free v*p*n میتونید پیداشون کنید.

اگر هم از linux استفاده میکنید که tor حرف نداره و عالیه...

**البته برای ویندوز هم میتونید از tor استفاده کنید ولی رو ویندوز ترجیح میدم tunnel کنم.**

احمدرضا سجادی مهر ۲۲ بهمن ۱۳۹۸، ۱۲:۱۳

سلام. من از سایت کریو میکر استفاده میکنم. قیمت اکانت هاش هم خوبه و سرعتش عالیه. تخفیف‌های خیلی خوبی هم میده.

هم برای سیستم میتونی استفاده کنی و هم برا گوشی.

لینک سایت

احمد اسماعیلی ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۲۲:۰۶