۳۵٪ تخفیف روی تمامی دوره ها🔥 + دوره زبان تخصصی و مهاجرت با ارزش ۵ میلیون تومان بصورت هدیه
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۲ محمدالله پنحشیری
نظریه در مورد این دوره
جامعه مبانی و اصول برنامه نویسی ایجاد شده در ۰۳ فروردین ۱۴۰۳

این دوره باید مثلی که از اسم اش معلومه باید مبتدی میبود استاد واقعا باید طوری دوره رو اماده میکرد که شاگردان با مبانی اشنا میشدن و در کل این دوره درست نمیباشد هر کی به عنوان مبتدی بیاد توی ااین دوره برای سایر دوره ثبت نام نخواهد کرد یا حد اقل برای من اینطور است چون مباحث به صورت درست و اساسی و از ابتدا تشریخ داده نمیشه! 

امیدوارم این دوره رو اصلاح اش کنین و از اول یه ویدیوی‌دگه براش درست کنین چون این شکلی واقعا هیچی در مورد کودنگ نمیشه اموخت به خصوص مبانی کود نگاری !

ممنون

سلام،

متوجه نگرانی‌ها و انتظارات شما از دوره هستم. این بخش، مخصوصاً قسمت جاوااسکریپت، بیشتر با هدف معرفی و آشنایی با فضای کلی برنامه‌نویسی طراحی شده است تا یک آموزش مستقیم برنامه‌نویسی. از این رو، تمرکز آن بر روی تمرین و تکالیف عملی کمتر است و بیشتر به شما کمک می‌کند تا با مفاهیم کلی و فضای برنامه‌نویسی آشنا شوید.

همچنین، لازم به ذکر است که هر بخش از دوره‌های ما با پیش‌نیازهای خاص خود طراحی شده است. برای مثال، برای آغاز یادگیری جاوااسکریپت، داشتن دانش پایه‌ای در مورد HTML و CSS توصیه می‌شود که این مباحث در دوره طراحی وب پوشش داده شده‌اند. این امر به شما کمک می‌کند تا با یک پایه محکم‌تر و آمادگی بهتر در دوره‌های تخصصی‌تر شرکت کنید.

با این حال، بازخورد شما برای ما بسیار ارزشمند است و ما به دنبال راه‌هایی برای بهبود و ارائه محتوای آموزشی موثرتر به شرکت‌کنندگان در دوره‌هایمان هستیم. امیدواریم در آینده بتوانیم تجربه‌ای بهتر و مطابق با انتظارات شما ارائه دهیم.

محسن موحد ۰۴ فروردین ۱۴۰۳، ۰۵:۱۳

سلام دوستان

من میخواستم بدونم نظرتون درباره دوره‌های سون لرن چی هست و پشتیبانیشون چجوری؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

محمدحسین محبیان ۳۰ فروردین ۱۴۰۳، ۱۶:۱۹