با یک تیر دو نشان بزنید🎯 یک هدیه ۳ میلیون تومانی به همراه ۲۵٪ تخفیف روی همه دوره‌های متخصص😍
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۱۲ علیرضا بابایی
مشکل در نوشتن تست برای کامپوننت هایی که از یک پکیج خارجی استفاده کردند
علیرضا بابایی حل شده توسط علیرضا بابایی

با سلام

اومدم مطابق با تدریس برای یک کامپوننت یک تست بنویسم ولی مشکل که هست به تست من به علت استفاه از یک پکیج در کامپوننت ( نه تست ) به مشکل میخوره.

راه حل این مشکل چیه؟

image-sWQM.png

کسی اینجا هست جواب من رو بده؟

علیرضا بابایی ۱۶ مهر ۱۴۰۲، ۰۸:۱۷

سلام من بلد نیستم

امیرمنصور اقدسی ۱۷ مهر ۱۴۰۲، ۱۵:۲۴

فدای سرت :))))

کسی بلده؟

علیرضا بابایی ۱۷ مهر ۱۴۰۲، ۱۵:۵۶

یعنی میشه بعد یه هفته کسی جواب منو بده :(

علیرضا بابایی ۱۸ مهر ۱۴۰۲، ۰۵:۳۳

دوست من بنده به منتور هم پیام دادم که گفتند گویا داخل خصوصی باهاتون چت داشتن(ایشون میگفتن). تمام تاپیک‌ها دیده میشه و بررسی میشه و اگر تا الان تاپیکتون پاسخی دریافت نکرده پس کسی تجربه ی برخورد با چنین مشکلیو نداشته. البته منتور گفتند بررسی میکنند که نتونستن حتما.

کافیه به جامعه‌ها نگاهی بندازید که روزانه چند سؤال پاسخ داده میشود ولی این مورد کاملاً طبیعیست که بعضی از سؤالات رو منتورها نتونن پاسخ بدن.
محسن موحد ۱۸ مهر ۱۴۰۲، ۱۵:۰۲

متاسفانه هیچ چتی با بنده انجام نشده ؛ لطفا اگه گفتگویی صورت گرفته ممنون میشم عکسش رو برای بنده ارسال کنند. چون یک هفته هست درگیر این مشکلم ولی از طرف مجموعه هیچ اطلاعی از این که منتورها تونایی پاسخگویی ندارن داده نشد.

الان راه حل بنده چیه؟ به ته خط آموزش رسیدیم؟

علیرضا بابایی ۱۸ مهر ۱۴۰۲، ۱۵:۰۸

سلام خدمت شما

در مورد خطا و نحوه نصب پکیج و پروژه یک فیلم کوتاه بگیرید و من تست کنم لینکش قرار بدهید در اسرع وقت مشکلاتون رفع می‌کنم

رضا ۱۹ مهر ۱۴۰۲، ۰۴:۳۱

سلام علیرضا جان داخل import کردن ات احتمالا به مشکل خورده فکر میکنم میگه باید به صورن {} export  معمولی بیای و ازش استفاده کنیم تا به صورت export default 

emad ta ۱۹ مهر ۱۴۰۲، ۰۶:۱۴

دقیقا مشکل تو خود پیکجه num2Persian هست.
طبیعیه برای تست برم کد‌های پکیج‌ها نود ماژولم رو عوض کنم؟

علیرضا بابایی ۱۹ مهر ۱۴۰۲، ۰۶:۱۷

ببین بعضی مواقع این مسائل پیش میاد که بری کدهای خود پکیج ام تغیر بدی ولی برای هربار که مجدد  nodeModule رو پاک میکنی و دوباره  نصب میکنی و یا پکیج هارو آپدیت میکنی باید حواست باشه به این موضوع 

emad ta ۲۰ مهر ۱۴۰۲، ۱۳:۲۸

پس باید یه داکیونت بنویسم که هر بار npm i زده شد ، یه سری فایل‌های پکیج‌ها حتما باید بازنویسی شه تا پروژه کار کنه.

هر چند فک میکنم طبیعی نباشه این کار ولی ممنون بعد سه هفته کارم جلو رفت

علیرضا بابایی ۲۲ مهر ۱۴۰۲، ۱۰:۴۶

بعد یک ماه راحل حل مناسب رو پیدا کردم:
ممنون از خودم که این مسیر رو بهم راهنمایی داد :)))
نیازه تو اجرای تست ، قبلش توی اسکریپت پکیج هایی که نمیخواییم چک بشن رو براشون استثنا بذاریم

دیگه تست بدون مشکل ران میشه

بهترین پاسخ
علیرضا بابایی ۰۶ آبان ۱۴۰۲، ۰۸:۱۳