تابستون داره تموم میشه ها، فرصت‌ها محدودن کلی آفر جذاب در کمپین تابستون🔥👇
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۲ Ivanushki
مشکل CTRL+D در ترفند گفته شده
جامعه طراحی رابط و تجربه کاربری ایجاد شده در ۲۰ مرداد ۱۴۰۲

داخل فیلم این قسمت، تو دقیقه 06:00 یه ترفندیو گفتید که من وقتی اونجا CTRL+D رو میزنم، فقط Duplicate میگیره روی خود Object سابق! چه کار باید کنم تا با همون الگوی قبلیش Duplicate بگیره چندتا بسازه پایین تر؟

خب خودم جواب سوالمو پیدا کردم و ترجیح دادم به جای پاک کردن سوال اینجا راه حل رو بنویسم.

• وقتی مطابق لحظات 05َ:30ً به بعد، از باکس (مقاله) اول با Alt کپی میگیریم و میاریم Drag میکنیم پایینتر، نباید باکس جدید (دوم) رو از حالت انتخاب (Select) در بیاریم! من همش از اون حالت در میاوردم و دوباره Select میکردم که خب اون دستور Ctrl+D به شکل ابتدایی خودش، باکس رو روی خودش کپی میکرد. بنابراین وقتی همون اولش، باکس دوم رو از انتخاب درنیاریم و بلافاصله در همون حال دستور Ctrl+D رو بزنیم، به زیبایی هرچه تمام باکسهای بعدیو با فاصلۀ از پیش تعیین شدۀ ما، کپی میکنه پایینتر.

امیدوارم اگه کسی این مشکلو پیدا کرد، بتونه از سؤال و جواب من با خودم (-: بهره ببره.

Ivanushki ۲۰ مرداد ۱۴۰۲، ۱۹:۲۲

بسیار عالی، اتفاقاً در کامیونیتی‌های مختلفی مثل استک اورفلو هم چنین موضوعی رو داریم که اگر استارتر خودش به پاسخ رسید، پست جدید مبنی بر پاسخ سؤالش درج میکند و تیک میزدند تا دیگران هم استفاده کنند.

موفق باشید.

بهترین پاسخ
محسن موحد ۲۱ مرداد ۱۴۰۲، ۰۹:۰۲