رونمایی از پخته‌ترین و کاربردی‌ترین محصولات آموزشی سون‌لرن با کلی آفرهای ویژه🔥
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۴ محمدرضا حبیبی فتح آبادی
انتقال پکیجهای دانلود شده به پروژه دیگر
جامعه فلاتر ایجاد شده در ۱۶ مرداد ۱۴۰۲

با سلام و احترام

من به یک پکیج فلاتر نیاز دارم و به دلیل تحریم موفق به دانلودش نشدم. اما روی یک سیستم دیگر و در یک پروژه متفاوت، همان پکیج را دانلود و استفاده کردم.

چطور می‌توانم آن پکیج دانلود شده را از یک سیستم دیگر به این سیستم منتقل کنم؟ با تشکر

سلام و درود

شرایط ایده ال و صحیح نصب پیکیج اینه که به شکل پیشفرض توسط ترمینال نصب بشه وانتقال از یک سیستم به سیستم دیگه صحیح نیست.

امیررضا بشیری ۱۶ مرداد ۱۴۰۲، ۱۸:۰۹

ممنون جناب بشیری گرامی

خوشبختانه سرویس شکن جواب داد و این روش ایده‌آل را توانستم پیاده کنم. اما سوال من برای زمانیه که شاید این روش دیگر جوابگو نباشه.

یک پروژه فلاتر ساختم که اکثر پکیجهای پرکاربرد رو در خودش داره. در پاسخ بعدی اون رو آپلود می‌کنم. به نظرم خوبه که تا وقتی دسترسی داریم کل این پکیجها رو بگیریم برای روز مبادا ...

محمدرضا حبیبی فتح آبادی ۱۶ مرداد ۱۴۰۲، ۱۹:۵۴

سلام مجدد

شما این مورد رو خودتون میتونید جستجو کنید اما به نظر شخصی من این کار راه حل مناسبی نیست چون هر چند وقت یک بار برای اکثر پکیچ‌ها و خود فلاتر آپدیت‌های جدید میاد.

بهترین پاسخ
امیررضا بشیری ۱۷ مرداد ۱۴۰۲، ۰۵:۵۸

با تشکر از مهندس بشیری گرامی

فایل pubspec که در اینجا براتون می‌فرستم شامل فراخوانی تعداد زیادی از پکیجهاست (اونهایی که امتیاز مناسبی در سایت دارند)

تا زمانی که شکن کار می‌کنه، طبیعتاً بهترین کار همان دریافت مستقیم و به روزه اما می‌تونید پکیجها رو دانلود کنید برای زمانی که شاید امکان دانلود وجود نداشته باشد.

https://uupload.ir/view/pubspec_610.rar/

محمدرضا حبیبی فتح آبادی ۱۸ مرداد ۱۴۰۲، ۰۴:۳۶