رونمایی از پخته‌ترین و کاربردی‌ترین محصولات آموزشی سون‌لرن با کلی آفرهای ویژه🔥
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۳ محمدحسین موسی وند
پلاگین Parcelableو چند مشکل دیگه
جامعه جاوا (اندروید) ایجاد شده در ۱۳ مرداد ۱۴۰۲

پلاگین Parcelable رو از کدوم سایت بگیرم؟

سوال دوم: بعد از بستن اپلیکیشن و باز کردن دوباره تسک‌ها از بین میرن و ذخیره نمیشن طبیعیه؟

و درمورد جواب آقای شفیعی در تیکت قبلی درمورد آقای دباغی دوره کاتلین فرست کلا سر جمع 20 تا ویدیو داره فکر نکنم تاثیری توی یادگیری بزاره

و اتربیوت‌های منسوخ شده:

show(getFragmentManager()
onAttach
getArguments()
dismiss()
onCreateDialog
getContext()
سیب

سلام مجدد محمد حسین جان

برای پلاگین‌ها که نباید توی سایت خاصی بگردید از قسمت پلاگین‌های خود اندروید استودیو میتونین پلاگین مد نظرتونو پیدا کنین و

برای این مورد میتونین سرچ کنین JSON to Java Convertor عمل کانورت رو انجام بدید

همچنین این سایت هم یه چک کنین : لینک

درخصوص اتربیوت‌های منسوخ شده هم که فرمودید به همین دلیل تصمیم بر این شد دوره فعلی آرشیو بشه و کاتلین فرست جایگزین این دوره که شما دارید پیش میاید بشه

درمورد دوره کاتلین هم حدود ۴۰ جلسه اپلود شده که میتونین دنبال کنین و تمرین بیشتری روی اون ویدیو‌ها داشته باشین

و در حال حاظر تمرکز سون لرن روی دوره جدید هست که با کیفیت مناسب ضبط شه از طرفی فرایند ضبط یک ویدیو واقعا زمان بر هست از طرفی هم شما رو درک میکنیم برای همین سعی میکنیم بتونیم در بهترین زمان ممکن دوره رو تمام کنیم

پوریا شفیعی ۱۳ مرداد ۱۴۰۲، ۱۹:۲۱

در مورد سوال دوم منظورم این بود که todo list هایی که اد میکنم وقتی اپلیکیشن رو دوباره باز میکنم از بین میرن و ذخیره نمیشن

و کد پایین هم به طور کل منسوخ شده و کار نمیکنه:

show(getFragmentSupport,null)

و اینکه در هر صورت باید جاوا رو هم یادبگیرم درسته؟

محمدحسین موسی وند ۱۴ مرداد ۱۴۰۲، ۱۰:۳۰

سلام مجدد محمد حسین جان

در حال حاظر اندروید کاتلین فرست هست و دونستن جاوا میتونه نیاز نباشه

اما دونستنش کجا کاربرد داره؟ اونجایی که یک سری شرکت‌ها هنوز روی جاوا هستنن و یا یه بخش از کدشون جاوایی هست اینچا دونستن جاوا مهم میشه (البته که تعداد این شرکت‌ها زیاد نیستند)

بطور کل من پیشنهادم این هست شما که سینتکس جاوا رو میدونی با Kotlin پیش بیای تا برای بازار کار اماده‌تر باشی

خوشحال میشم به من پیام بدی تا بیشتر در این مورد گپ بزنیم @PouriaShafiee

درخصوص دیپریکیت شدن متد هم این پست از استک اورفلو هست که جواب سوالتون داخلش قرار داره: لینک

پوریا شفیعی ۱۵ مرداد ۱۴۰۲، ۰۷:۲۷