با یک تیر دو نشان بزنید🎯 یک هدیه ۳ میلیون تومانی به همراه ۲۵٪ تخفیف روی همه دوره‌های متخصص😍
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۲ Nima nikan
فریلنسری وب
جامعه مبانی و اصول برنامه نویسی ایجاد شده در ۲۸ تیر ۱۴۰۲

آیا در حوزه ی فریلنسری وب زبان پایتون، در تهران درآمد و بازار کار خوبی داره؟

و میشه بعد از آموزش دوره (۱ سال) درآمد زایی کرد با وجود فریلنسرهای با تجربه‌تر ؟

و اینکه در ویدیو آموزشی شما، زبان پایتون طبق جدول به عنوان فریلنسری در ایران پیشنهاد نکردید بعنوان مهاجرت پیشنهاد شد ، با این حال بازم بازار کار پر درآمد داره داخل کشور .؟؟

# ۳۳ سال سن دارم از تهران و دوست دارم فعالیت بعنوان فریلنسر باشه و میخوام بازار کار داخل و خارج درآمد زایی کنم و بعد از چند سال قصد مهاجرتم دارم .

# اگه زبان پایتون مناسب نیست پیشنهاد شما برای من کدوم زبانه ؟

در مورد استخدام چطور؟ با این شرایط سنی و زبانی که خدمتتون عرض کردم شرایط استخدام دور کاری در داخل یا خارج کشور وجود داره ؟

درود

بله کلا پایتون هم در خارج و هم در داخل، در فریلنسری و هم در استخدام شرایط خوبی داره . پس پایتون انتخاب مناسبی هست.

اما شرایط سنی تون یکم برای استخدام مناسب نیست اما برای اطمینان حین اینکه فریلنسر پیش میرید حتما موقعیتهای کاری رو از سایتهای کاریابی جاب ویژن و جابینجا بررسی کنید و اگر مقدور بود رزومه بفرستید. اگر موفق شدید پیشنهاد میکنم که برای استخدام اقدام کنید چون بعد از چند سال درآمد بالاتری خواهید داشت.

بهترین پاسخ
نازنین کریمی مقدم ۲۸ تیر ۱۴۰۲، ۱۸:۳۷

خیلی ممنون از راهنمایی شما

فقط اینکه پایتون وب یا پایتون هوش مصنوعی انتخاب کنم با توجه به بازار کارشون ؟

Nima nikan ۲۸ تیر ۱۴۰۲، ۱۸:۴۱