تابستون داره تموم میشه ها، فرصت‌ها محدودن کلی آفر جذاب در کمپین تابستون🔥👇
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۲ حسین رضازاده
html , CSS
جامعه جاوا اسکریپت ایجاد شده در ۲۲ تیر ۱۴۰۲

سلام وقتتون بخیر

سؤالم اینه که من که این دوره رو شروع کردم در ابتدا از اساتید نگفتن که باید دوره‌های html و CSS رو ببینم و اطلاعات کافی داشته باشم ، الان تو این جلسه استاد یک دفعه از کد HTML صحبت کردند و خب من اطلاعی ندارم. الان خواستم بپرسم که برای اینکه بتونم این دوره رو کامل متوجه بشم همون سایت w3schools رو بخونم کافی هست ؟ و اینکه فقط بخش HTML رو بخونم و یا HTML , CSS رو هردوش رو بخونم و بعد ادامه بدم این دوره رو

سلام،

حداقل پیش نیاز جاوااسکریپت آشنایی با زبان html است، چون مستقیما با عناصر صفحه سروکار خواهید داشت، البته زبان html بسیار ساده است و با سایت w3chools و سایتهای فارسی زبان و همچنین آموزش‌های رایگان ویدیویی میتوانید در یک هفته بطور کامل یاد بگیرید. ولی موضوع اینجاست که با چه هدفی جاوااسکریپت رو شروع کردید! جاوااسکریپت رو بعنوان متخصص فرانت اند معمولا شروع به یادگیری میکنند و یک متخصص فرانت اند لازم است html, css را بلد باشد و بتواند قالب‌های مختلفی کدنویسی کند و در css بتواند قالب ریسپانسیو کدنویسی کند، bootstrap یا tailwind یاد بگیرد، sass یاد بگیرد و...

بنابراین اگر خواستید بصورت تخصصی وارد این حرفه شوید ابتدا دوره وب دیزاین رو بهتون پیشنهاد میدم.

بهترین پاسخ
محسن موحد ۲۲ تیر ۱۴۰۲، ۰۹:۲۱

آهان اوکی

بعد اینکه الان پس من HTML رو یاد بگیرم بعدش این دوره ی JS رو که یاد گرفتم برم CSS و tailwind رو یاد بگیرم اوکیه؟ یا الان هردو HTML ,Css رو یاد بگیرم ؟

من میخوام فرانت اند کار کنم

حسین رضازاده ۲۲ تیر ۱۴۰۲، ۰۹:۳۶