رونمایی از پخته‌ترین و کاربردی‌ترین محصولات آموزشی سون‌لرن با کلی آفرهای ویژه🔥
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۷ امیرحسین وکیلی
مشکل در نصب اندروید استودیو
جامعه جاوا (اندروید) ایجاد شده در ۱۹ تیر ۱۴۰۲

سلام و عرض ادب

من الان اندروید استودیو رو تونستم با کلی بدبختی نصب کنم. این چیزیه که الان آورده و داره نمایش میده. آیا دارم درست پیش میرم؟dbb2-Screenshot (149).png

الانم یه نیم ساعتی میشه همینجوری هستش هیچ اتفاقی نمیافته3235-Screenshot (150).png

امیرحسین وکیلی ۱۹ تیر ۱۴۰۲، ۰۷:۰۵

اینم قسمت SDK Manager

81ed-Screenshot (151).png

08bd-Screenshot (152).png

امیرحسین وکیلی ۱۹ تیر ۱۴۰۲، ۰۷:۱۵

الان یک روز هست درگیر نصب اندروید استودیو هستم. نمیدونمم آیا دارم درست پیش میرم یا نه. یه مقدار سردرگمم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

امیرحسین وکیلی ۱۹ تیر ۱۴۰۲، ۰۷:۱۶

سلام،

بله درسته منتها باید فایل‌های gradle آپدیت بشن و مشکل اتصال به سرور‌های gradle وجود داره. از یک vpn مناسب استفاده کنید که به سرورهای مورد نظر متصل شود و کار دانلود انجام بشه. سرویس‌های شکن یا 403 هم تست کنید.

در تصویر آخر، تیک Android Emulator و Android Emulator Hypervisor هم بزنید و قسمت proxy در حالت no proxy باشد.

repository در فایل settings.gradle هم به این شکل است: (بررسی کنید)

repositories {
    google()
    mavenCentral()
}
محسن موحد ۱۹ تیر ۱۴۰۲، ۱۶:۳۳

ممنون از پاسختون. الان همه چیز اوکیه فقط اون قسمت ریپازتوری که شما فرمودین به شکل زیره:

2a17-Screenshot (154).png

درسته؟

امیرحسین وکیلی ۲۱ تیر ۱۴۰۲، ۱۶:۱۳

فقط یک چیزه دیگه. من الان میخوام با استاد پیش برم و با زبان جاوا تو اندروید استودیو کد بزنم ولی فایلی که برام باز شده به زبان کاتلین هست. فایل جاوا هم که باز میکنم نمیتونم توش مثل intellij کد جاوا بنویسم. الان مثلا تو تصویر زیر println() رو نمیشناسه. میشه اینم راهنمایی بفرمایین لطفا؟

95a9-Screenshot (156).png

044b-Screenshot (157).png

امیرحسین وکیلی ۲۱ تیر ۱۴۰۲، ۱۶:۲۳

سلام امیر حسین جان وقت بخیر

دوره جدید رو دنبال کنید و اگر دوست داشتید میتونید در کنار اون دوره این دوره رو هم دنبال کنید ولی منبع اصلیتون مهمه که دوره جدید باشه

این دوره به زودی آرشیو خواهد شد

دوره جدید

اگر براتون فعال نیست به پشتیبانی پیام بدید براتون فعال کنند

پوریا شفیعی ۲۱ تیر ۱۴۰۲، ۱۷:۰۴