با یک تیر دو نشان بزنید🎯 یک هدیه ۳ میلیون تومانی به همراه ۲۵٪ تخفیف روی همه دوره‌های متخصص😍
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۲ Nima nikan
مشاوره برای شروع
جامعه مبانی و اصول برنامه نویسی ایجاد شده در ۱۸ تیر ۱۴۰۲

سلام وقت بخیر من دوره‌ی الفبای برنامه نویسی خریداری کردم و تمایل دارم در رشته‌ی فریلنسری فعالیت کنم به نظر شما کدوم زبان و یاد بگیرم که هم داخل وهم از خارج کشور بشه فعالیت داشت و درآمد زایی کرد . من ۳۲ سالمه و در سطح رشته ی کامپیوتر و زبان انگلیسی در حد متوسط به بالا توانایی دارم . و اینکه برای شروع به کار چه سیستمی (کامپیوتر) باید خریداری کرد که پاسخ گویه کار با برنامه نویسی باشه .

درود

اگر جلسه جدول انتخاب رو دیده باشید همونطور که استاد فرمودند وب و یا پایتون میتونه برای فریلنسری مناسب باشه.

اگر به طراحی فرانت اند علاقه دارید html و css و جاوا اسکریپت یا وردپرس

و اگر به بک اند یا هوش علاقه دارید پایتون رو انتخاب کنید

بهترین پاسخ
نازنین کریمی مقدم ۱۸ تیر ۱۴۰۲، ۱۰:۱۰

ممنون از شما

فقط من مبتدی هستم و نمی‌دونم کدوم زبان (فرانت اند) و یا (بک اند) بهتره برای یادگیری .؟ با توجه به شرایطی که خدمتتون عرض کردم ، انتخاب صحیح کدوم زبان هستش ؟

از اینکه سوالم جای اشتباهی درج کردم عذر خواهی میکنم.

Nima nikan ۱۸ تیر ۱۴۰۲، ۱۳:۵۵

انتخاب حوزه بستگی به علاقه و روحیه خودتون داره... در هر دو حالت اما بهتره html و css رو یاد بگیرید و یا حداقل بهشون آشنا باشید.

شاید اگر هدفتون مهاجرت هست و قطعی هستید بد نباشه سعی کنید پایتون رو یاد بگیرید.

سیستم برای برنامه نویسی بسته به حوزه متفاوت هست و هر زمان هدفتون رو پیدا کردید سوال جدید ایجاد کنید تا بتونم در این زمینه راهنمایی تون کنم.

نازنین کریمی مقدم ۲۱ تیر ۱۴۰۲، ۰۵:۴۸