با یک تیر دو نشان بزنید🎯 یک هدیه ۳ میلیون تومانی به همراه ۲۵٪ تخفیف روی همه دوره‌های متخصص😍
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۳ فاطمه استادکریم
از چه زبانی ودورهای شروع کنم ؟
جامعه مبانی و اصول برنامه نویسی ایجاد شده در ۰۳ تیر ۱۴۰۲

سلام وقت بخیر

من کارشناس نرم افزارم شش سال پیش فارغ التحصیل شدم و متاسفانه فاصله گرفتم از برنامه نویسی مجدد میخوام شروع به اموزش کنم ولی نمیدونم از چ زبانی واز کجاشروع کنم هدفم بازارکار و درامد و مهاجرت هم هست

در دانشگاه کمی زبان c+ وc#و اسمبلی اموزش دیدم و کمی باهرکدومشون اشنا هستم

در حال حاضر پکیج الفبای برنامه نویسی را جهت یاداوری تهیه کردم

فاطمه استادکریم ۰۳ تیر ۱۴۰۲، ۲۳:۲۱

من شناختی از زبان phpو طراحی سایت ندارم

با توجه ب دانش قبلیم ک گفتم خدمتتون و اینکه زمان یادگیری و درامد برام خیلی مهم هست به نظرتون از phpسروع کنم و وارد این فضا بشم کار درستی هست ؟؟

فاطمه استادکریم ۰۳ تیر ۱۴۰۲، ۲۳:۴۳

سلام،

با توجه به توضیحاتی که داشتین، شما میتونید دو انتخاب داشته باشید،

از فرانت اند شروع کنید یا از بک اند و زبان php.

اگر از فضای سایت آشنایی ندارید میتونید از فرانت اند شروع کنید یعنی دوره وب دیزاین تا کدنویسی قالب رو یاد بگیرید و در کنارش با مسائل و ابزار مرتبط با وب آشنا بشید.

اما اگر با html اشنایی دارید از بک اند هم میتونید شروع کنید و مشکلی وجود نخواهد داشت، دوره متخصص php هم از مقدماتی شروع میشود منتها تفاوت بک اند و فرانت اند رو اگر خوب درک کرده باشید بهتر میتونید انتخاب کنید. زبان بک اند روی کامپیوتری به اسم سرور اجرا میشه و فرانت اند هم برنامه نویسی قالب و ظاهر سایت هست یعنی هرآنچه در صفحه وب در موبایل یا پی سی... میبینید از عکس گرفته تا فرم ثبت نام و نوشته و دکمه و.... تماما مربوط ب فرانت اند هست.

بنابراین اگر هیچ تصوری ندارید، پیشنهاد اینه از دوره وب دیزاین شروع کنید.

بهترین پاسخ
محسن موحد ۰۳ تیر ۱۴۰۲، ۲۳:۵۵