تابستون داره تموم میشه ها، فرصت‌ها محدودن کلی آفر جذاب در کمپین تابستون🔥👇
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۵ مهشید هاشمی
نحوه کپی کردن فایلها
جامعه جاوا اسکریپت ایجاد شده در ۰۱ تیر ۱۴۰۲

سلام من چند بار ویدیو رو دیدم اما متوجه نشدم چطوری فایلها کپی میکنیم داخل یک فایل و اسم اون فایله اصلا از کجا میاد ایا خودمون باید نام گذاریو انجام بدیم؟کاش یکم واضح‌تر توضیح میدادید که ما که مبتدی هستیم هم متوجه شیم

سلام،

اسامی فایل هارو خودتون میتونید بنویسید.

میتونید براساس نام گذاری ویدیوی تدریس شده، تمرین کنید و نام گذاری کنید.

اگر با html آشنایی ندارید پس طبیعی است که یک سری مسائل براتون کمی گنگ باشه. چون برای یادگیری این دوره بهتره با html, css آشنایی داشته باشید.

یعنی دوره وب دیزاین رو ابتدا بگذرونید و تمام مسائل پایه را یاد بگیرید و بعد این دوره جاوااسکریپت خالص را یاد بگیرید. قطعا نتیجه بهتری خواهید گرفت.

محسن موحد ۰۲ تیر ۱۴۰۲، ۱۶:۳۰

من یه دوره اموزش html.css کار کردم اما این نکته داخلش لحاظ نشده بود کلا اموزش کامل و جامعی وجود نداره

مهشید هاشمی ۰۳ تیر ۱۴۰۲، ۱۵:۰۳

پس اگر html, css آشنایی دارید مشکلی نیست برای یادگیری جاوااسکریپت،

اینکه ایجاد فایل بخواید کنید که کار ساده ایه، شاید منظورتون چیز دیگری بوده باشه.

به آیدی تلگرام بنده پیام بدید تا با anydesk به سیستمتون وصل شم و روی سیستمتون فایل ایجاد کنم. آیدی: @bidak

یا اگر موضوع چیز دیگریست بیشتر توضیح بدید تا همینجا کمکتون کنم.

محسن موحد ۰۴ تیر ۱۴۰۲، ۲۲:۱۴

درسته من سوالمو اشتباه بیان کردم منظور من کپی کردن کدهایی که نوشتیم بود یه سری کدها رو کامنت میکردیم و جای دیگه ذخیره میکردیم و یک اسم واسشون انتخاب میکردیم که کد نویسیمون خلاصه‌تر شه و هر وقت خواستیم از اون اسمه به عنوان چند خط کدی که نوشتیم استفاده کنیم این چیزیه که متوجه نشدم

مهشید هاشمی ۰۵ تیر ۱۴۰۲، ۰۷:۱۹

بازهم متوجه سؤالتون نشدم.

لطفا دقیقه اش رو روی ویدیو مشخص کنید.

محسن موحد ۰۵ تیر ۱۴۰۲، ۲۱:۲۶