با یک تیر دو نشان بزنید🎯 یک هدیه ۳ میلیون تومانی به همراه ۲۵٪ تخفیف روی همه دوره‌های متخصص😍
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۳ امیدرضا سندی
نحوه تدریس
جامعه مبانی و اصول برنامه نویسی ایجاد شده در ۱۴ خرداد ۱۴۰۲

سلام وقت بخیر

در این جلسه دکتر آوند با جاوا اسکریپت شروع به آشنایی کردن خواستم بدون شروع برنامه نویسی از صفر با همین نحوه و روش هستش مثلا من که هیچ گونه اطلاعات برنامه نویسی ندارم نیاز نیست که تمام کرکترها و علامتها و نشانه‌ها معرفی و کارشون و نحوه اجراشون و کجا و چگونگی آن آموزش داده شود؟ بعد از اتمام این برنامه قدم بعدی چیه؟ انتخاب یک برنامه هستش یا نه آشنایی با جزئیات یک برنامه هستش؟ لطفا زاهنمایی بفرمایید. سپاس

سلام،

اگر بخواهید در زمینه فرانت اند شروع به یادگیری کنید دوره طراحی وب نقطه شروع شما خواهد بود که در آنجا از پایه همه چیز آموزش داده شده، حتی مرورگرها و نرم افزار‌های مورد نیاز تدریس شده. بنابراین جاوااسکریپت نقطه ی شروع برنامه نویسی نبوده و پیش نیازی چون طراحی وب(html, css) دارد.

همانطور که فرمودید جاوااسکریپت تدریس شده در الفبا جهت آشنایی دانشجو با فضای برنامه نویسی و کدنویسی بوده است.

محسن موحد ۱۵ خرداد ۱۴۰۲، ۲۲:۰۸

سلام

پس من باید بعد ازگذروندن این دوره ( با توجه به علاقه و ادامه آموزش به طراحی وب و موبایل ) برای از صفر آموزش با طراحی وب برنامه html شروع کنم؟

امیدرضا سندی ۱۶ خرداد ۱۴۰۲، ۱۶:۴۹

بله، برای طراحی وب سایت باید از html, css.شروع کنید، دوره طراحی وب خواهد بود.

بهترین پاسخ
محسن موحد ۱۷ خرداد ۱۴۰۲، ۰۴:۳۶