با یک تیر دو نشان بزنید🎯 یک هدیه ۳ میلیون تومانی به همراه ۲۵٪ تخفیف روی همه دوره‌های متخصص😍
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۱ محمد فرنیائی
زبان برنامه نویسی
جامعه مبانی و اصول برنامه نویسی ایجاد شده در ۱۲ خرداد ۱۴۰۲

درود ببخشید من ۱۵سالمه بعد بنظرتون تا ۳سال دیگ حرفه ای روی جاوااسکریپت و پایتون و PHP کار کنم و برای وب٫ مهاجرت و فریلنسری استفاده کنم چیز خوبی میشه و برای شروع و توسعه یک کسب و کار ؟

و میشه PHP(WP) یکم بهم توضیح بدین.

و جاوااسکریپت توی سون لرن تدریس میشه؟

خیلی ممنون از توضیحات کاملتون ❤️

سلام،

سه سال زمان مناسبی است برای یادگیری و ارتقای مهارت هایتان منتها باید مسیر درستی را انتخاب کنید و همه چیز را نیاز نیست یادبگیرید.

هدفتان را مشخص کنید و توصیه این است که در این سنو سال از پایه و تخصص فرانت اند شروع کنید و زمان کافی هم خواهید داشت و میتواندی به سمت فول استک شدن هم قدم بردارید.

ابتدا از فرانت اند شروع کنید و زبان‌های html, css, javascript و تکنولوژی‌ها و فریمورک‌های زیر مجموعشون رو یاد بگیرید.

اگر از دوره‌های سون لرن شروع میکنید، دوره طراحی وب نقطه شروعتان خواهد بود که صد در صد توصیه بنده این است که این دوره را تهیه کنید تا همه چیز را از پایه بهمراه کلی مینی پروژه یاد بگیرید. قدم بعدی دوره جاوااسکریپت خالص و قدم بعدی دوره ری اکت و همچنین تایپ اسکریپت رو هم باید یاد بگیرید.

بعد از اینکه فرانت اند رو متخصص شدید میتونید به بک اند ورود کنید.

یک زبان کفایت میکنه اگر میخواهید در وردپرس فعالیت کنید برای بک اند زبان PHP رو میبایست یاد بگیرید.

بهترین پاسخ
محسن موحد ۱۲ خرداد ۱۴۰۲، ۲۰:۱۸