رونمایی از پخته‌ترین و کاربردی‌ترین محصولات آموزشی سون‌لرن با کلی آفرهای ویژه🔥
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۵ محمد خدایاری فرد
مشکل فارسی کردن برنامه
جامعه جاوا (اندروید) ایجاد شده در ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

سلام برای من همه چی کار میکنه ولی وقتی زبان فارسی میکنم جای باتن هام خیلی بد میشه .این مشکل را چگونه رفع کنم ؟

5206-Screenshot (11).png

7e55-Screenshot (12).png

درست موقعیتشون با هم عوض نمیشه الان مشاهد وب سایت رفته چسبیده به انتهای صفحه در حال که باید مثل تصویر اول هر دو تقریبا در مرکز صفحه باشند.

سلام

روی حالت پیش‌فرض (LTR) کار کنید و زمانی که کارتون تموم شد به RTL تغییر بدین. وقتی روی RTL باشه توی Constraint Layout این مشکل هست چیدمان ویوها موقعی که میخواین Chain و ... انجام بدین.

مهرداد فدایی ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲، ۰۶:۱۸

حالت پیش فرض رو ltr هست الانم طبق ویدیو وقتی میخواستم تو گوشی مجازی زبان فارسی بودنشو تست کنم همین مشکل ایجاد .

راه حلی نداره ؟

محمد خدایاری فرد ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲، ۱۰:۰۸

اگر رو ltr هست پس یه بخشی رو درست انجام ندادین چون رو ltr این مشکل چیدمان وجود نداره. طبق اسکرین شاتی که فرستادین لیوت preview شما روی fa هست

مهرداد فدایی ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲، ۱۵:۰۵

خب من میخواستم تو تصویر دوم بگم که حالت فارسیش یه همچین مشکلی رو داره نه فقط اینجا بلکه توی گوشی مجازی زبان گوشی رو فارسی میکنی دقیقا چیدمان این دو دکمه بد میشه .

(اصلا اینجا مهم نیست چی نمایش بده مهم تو موبایله که مشکل داره.)

میخواستم ببینم راهی هست که بشه به طور درست (در زبان فارسی ) سر موقعیتشون قرار بگیرن ؟

تو اینگلیسی اصلا هیچ مشکلی نداره . میخوام که برنامه موقع زبان فارسی درست اجرا بشه(توی موبایل مجازی)

محمد خدایاری فرد ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲، ۱۵:۱۲

تلگرام پیام بدین ببینم مشکلتون چیه

@mehrdadf7

مهرداد فدایی ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲، ۱۶:۰۴