با یک تیر دو نشان بزنید🎯 یک هدیه ۳ میلیون تومانی به همراه ۲۵٪ تخفیف روی همه دوره‌های متخصص😍
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۳ فیضی
فری لنسری در سایتهای خارجی
جامعه مبانی و اصول برنامه نویسی ایجاد شده در ۲۵ فروردین ۱۴۰۲

سلام . تو توضیحات فرمودید که Word press و php به عنوان زبان برنامه نویسی web برای فریلنسری خیلی مناسبه . از طرفی فرمودید که در خیلی از کشورهای خارجی پایتون بیشتر به عنوان زبان برنامه نویسی webمورد استفاده قرار میگیره . میشه نتیجه گرفت شخصی که دنبال کار فریلنسری در سایتهای خارجی هستش اگه پایتون یاد بگیره بهتر پروژه میتونه پیدا کنه ؟ و در سایتهای فریلنسر ایرانی word press و phpبهتره پروژه پیدا میشه ؟ من ۴۲ سالمه و پیش زمینه ای در مورد برنامه نویسی ندارم .ممنون

درود

هر دو در خارج از کشور طرفدار داره اما بله موقعیتهای پیشنهاد شده پایتون بیشتر هست و شانس بالاتری دارید.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین سایت‌های فریلنسری ایرانی و خارجی رو هم مطالعه فرمایید.

نازنین کریمی مقدم ۲۶ فروردین ۱۴۰۲، ۰۵:۳۵

ممنون ‌. مقاله را مطالعه کردم. با توجه به این قسمت مقاله که میگه : دسترسی به برخی سایت‌های خارجی به دلیل وجود برخی مشکلات ممکن است، از داخل ایران سخت باشد و در شرایط فعلی به دلیل مشکلات ثبت نام و احراز هویت کاربران ایرانی، استفاده از این سایت‌ها کاری بسیار سخت است. بنابراین اگر قصد شروع فریلنسری را دارید توصیه می‌کنیم تجربه‌ی خود را با سایت‌های خارجی شروع نکنید. و از سایت‌های ایرانی استفاده کنید تا بعدا با مشکلی مواجه نشوید. استفاده ازسایتهای ایرانی برای شروع چه کمکی میتونه بکنه ؟ چون همچنان برای احراز هویت مشکل وجود خواهد داشت . اگر ممکنه کمی در مورد این موضوع توضیح بفرمایید . و سوال دوم اینکه در کل با توجه به همه این موارد شما کدوم مورد را پیشنهاد میدید ؟ پایتون یا word press؟ ممنون

فیضی ۲۶ فروردین ۱۴۰۲، ۰۸:۰۰

استفاده از سایت ایرانی در قدم اول شما رو در فریلنسری با تجربه میکنه. شما یاد میگیرید که چجور پیشنهاداتی رو قبول کنید و چطور حق تون رو بگیرید. بعد از اینکه برا خودتون در اون حوزه سابقه ساختید با اعتماد به نفس بیشتری میتونید در سایتهای خارجی مشغول بشید.

درمورد احراز هویت در کامنتهای همون مقاله زیاد بحث شده ممنون میشم بررسی کنید.

در پایان پیشنهاد میکنم که اگر بیشتر به کارهای فرانت اند و گرافیکی علاقه دارید وردپرس و اگر بیشتر کدنویسی رو دوست دارید پایتون رو انتخاب کنید.

بهترین پاسخ
نازنین کریمی مقدم ۲۸ فروردین ۱۴۰۲، ۱۹:۲۵