با یک تیر دو نشان بزنید🎯 یک هدیه ۳ میلیون تومانی به همراه ۲۵٪ تخفیف روی همه دوره‌های متخصص😍
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۱ نرگس قربانی
اینده برنامه نویسی پایتون
جامعه مبانی و اصول برنامه نویسی ایجاد شده در ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

من قبلا تجربه کاربا وردپرس داشتم و دوره طراحی سایت رو گذروندم، الانم پایتون و جنگو رو شروع کردم و تقریبا اخرای دوره ام هست،25سالمه و یکم استرس گرفتم که اصلا اینده خوبی هست یا نه، توی سایت‌ها کاراموزی کمی دیدیم برای پایتون اکثرا هم رنج حداکثری برای کاراموزی زدن 25 و 26 ساله، توی یادگیریش هم دچار استرس شدم که اصلا میتونم یا نه، با توجه به اینکه سنم برای کاراموزی درصد کمی احتمال قبول شدن داره، پایتون انتخاب بدی بود؟ چجور میتونم برای جمع کردن نمونه کار فریلنسری کار کنم؟ چون انگار فریلسنری هم نیاز به یه سری نمونه کار داره

درود

پایتون انتخاب بدی نیست اما همونطور که متوجه شدید سن تون لب مرزی هست و بهتره که هر چه سریعتر به عنوان کارآموز مشغول بشید. لازم نیست همه موارد رو بلد باشید حین کار یاد میگیرید.

سعی کنید سراغ استخدام رسمی برید و فریلنسری اولویت بعدی تون باشه. چون درآمد فریلنسری یکم تضمین نشده است. در ساعات آزاد پروژه‌های کوچک پایتون رو در گیتهاب ببینید و سعی کنید خودتون یکبار پیاده سازی شون کنید تا به عنوان نمونه کار براتون بمونه.

نازنین کریمی مقدم ۲۰ اسفند ۱۴۰۱، ۰۷:۱۰