با یک تیر دو نشان بزنید🎯 یک هدیه ۳ میلیون تومانی به همراه ۲۵٪ تخفیف روی همه دوره‌های متخصص😍
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۵ امین شفیعی
برنامه نویسی وب
جامعه مبانی و اصول برنامه نویسی ایجاد شده در ۱۴ اسفند ۱۴۰۱

خسته نباشید. من بخش الفبا رو کامل دیدم و برنامه نویسی وب رو انتخاب کردم برای فریلنسری.

لطفا برای ادامه راهنمایی بفرمایید. ممنونم

درود

بخش فرانت اند رو انتخاب کردید یا بک اند؟

چند سال دارید و میزان آشنایی تون با برنامه نویسی چقدره؟

نازنین کریمی مقدم ۱۴ اسفند ۱۴۰۱، ۱۹:۲۴

در اصل می‌خوام وبسایت طراحی کنم احتمالا به هردو فرانت اند و بک اند نیاز دارم درسته استاد ؟؟

من ۳۸ سالمه و فوق لیسانس ریاضی دارم قبلا متلب کار کردم. . و علاقه زیادی به طراحی و ساخت وبسایت دارم . ممنونم راهنمایی بفرمایید

امین شفیعی ۱۴ اسفند ۱۴۰۱، ۲۲:۱۶

متوجه شدم

توصیه میکنم که از وردپرس شروع کنید چون در فریلنسری به شدت پولسازه و کمک میکنه از صفر تا صد یک وبسایت بسازید.

بعد اگر فرصت داشتید، برای بخش فرانت اند میتونید جاوا اسکریپت و html و css یاد بگیرید و برای بک اند به سراغ php برید.

نازنین کریمی مقدم ۱۵ اسفند ۱۴۰۱، ۰۷:۰۰

از پاسخ شما ممنونم

یه سوال دیگه

کسی که کارش معامله و تحلیل بازارهای مالی هستش مثل بورس فارکس فیوچرز طلا و... میتونه برنامه نویسی به کمکش بیاد مثلا ربات‌های معامله گر و ...

لطفا در این مورد هم برام توضیح بدین

خیلی خیلی ممنونم ازتون

امین شفیعی ۱۵ اسفند ۱۴۰۱، ۰۷:۴۰

خواهش میکنم

بله از پایتون برای بررسی داده‌های فعلی و پیش بینی سهام بورس در آینده استفاده میشه که بهش ماشین لرنینگ گفته میشه.

اگر به این شاخه هم علاقه مند هستید میتونید فقط وردپرس رو برای وب و پایتون رو برای این کار بلد باشید. یادگیری پایتون خیلی راحت و بی دردسرتر از فرانت و بک به صورت همزمان هست.

نازنین کریمی مقدم ۱۶ اسفند ۱۴۰۱، ۰۶:۴۵