رونمایی از پخته‌ترین و کاربردی‌ترین محصولات آموزشی سون‌لرن با کلی آفرهای ویژه🔥
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۵ محمد زمانی
خروجی ios و انتشار بر روی سایت شخصی یا اپ استور داخلی
جامعه فلاتر ایجاد شده در ۰۹ اسفند ۱۴۰۱

سلام.

من قصد دارم از پروژم خروجی ios بگیرمو انتشار بدم.

اینکه نحوه خروجی گرفتن چجوری هست به کنار الان مسئله اصلی اینه که من اگر بخوام فایل خروجی برنامه را در سایت جهت دانلود قرار بدم امکان پذیر هست؟

اگر بخوام داخل اپ استور‌های داخلی مثل سیب اپ قرار بدم هزینش چقدر میشه؟

لطفا دقیق راهنمایی کنید چون اطلاعات داخل اینترنت همشون برای چند سال پیش هستند و اپ استور‌های داخلی هم یک فایل و بخش توضیحات درست و حسابی در این باره قرار ندادن.

سلام

خروجی ios رو فقط می‌تونید رو مارکت‌های ایرانی منتشر کنید و هزینشم رایگانه و خودشون فایل certificate در اختیارتون قرار میدن و نیاز به اکانت ۱۰۰ دلاری دولوپری اپل هم نیست. فایل pdf آموزش خروجی گرفتن هم براتون ارسال میکنن کار سختی نیست. نیاز به سیستم عامل مک هم حتما دارید.

روی سایت هم نمی‌تونید منتشر کنید. TestFlight این امکانو میده تا ۱۰۰ تا نصب داشته باشین فکر میکنم توسط فایل ips و صرفا برای تست‌های درون سازمانی هست و برای پابلیش نسخه پروداکشن استفاده و کاربردی نداره.

مهرداد فدایی ۰۹ اسفند ۱۴۰۱، ۰۸:۳۵

ممنون لطف کردید.

یعنی ابتدا ثبت نام کنم در یکی از اپ استور‌ها و مدارک رو ارسال کنم خودشون فایل pdf توضیحات رو ارسال می‌کنن؟

نیازی نیست اکانت اپ استور رو دیگه بخریم؟

در مورد این جملتون:وی سایت هم نمی‌تونید منتشر کنید. TestFlight این امکانو میده تا ۱۰۰ تا نصب داشته' اگر بخوام برای همون تست سازمانی این کار رو انجام بدم باید چکار کنم؟

و سوال آخر کدوم اپ استور ایرانی بهتر هست برای انتشار اپ؟

محمد زمانی ۰۹ اسفند ۱۴۰۱، ۰۹:۰۳

عذرخواهی می‌کنم برای انتشار اپ در اپستور‌های داخلی جهت بررسی باید حتما سورس کد رو هم براشون ارسال کنیم؟یا فایل خروجی کافیه؟

محمد زمانی ۰۹ اسفند ۱۴۰۱، ۰۹:۰۵

نه سورس کد نیازی نیست

طبق مراحلشون پیش برین یه فایل ipa خروجی میگیرین از xcode و براشون ارسال می‌کنید.

تست فلایت هم دنبالش نباشین چون گاها دردسر داره. برای پیاده‌سازیش هم مطلب برای هست سرچ کنید.

بهترین پاسخ
مهرداد فدایی ۰۹ اسفند ۱۴۰۱، ۰۹:۰۸

ممنون.

چه بد چون اینجوری کاربرها برای حتی تست هم مجبور هستن اکانت اپ استور‌های داخلی رو بخرن.

محمد زمانی ۰۹ اسفند ۱۴۰۱، ۰۹:۳۵