۱۱ hadi razavi
پیدا نکردن پوشه posts
جامعه فلاتر ایجاد شده در ۲۱ بهمن ۱۴۰۱

با سلام

من همه مراحل رو طبق گفته‌های استاد پیش رفتم و Assets.img رو شناسایی میکنه فقط پوشه stories , icons رو پیدا میکنه ولی پوشه post رو شناسایی نمیکنه

لطفا راهنمایی بفرمایید

با تشکر

سلام

لطفا عکس از pubspec و دایرکتوری هاتون هم بفرستید

یلدا محصلی ۲۱ بهمن ۱۴۰۱، ۱۷:۱۲

با سلام

من همه مراحل رو طبق گفته‌های استاد پیش رفتم و Assets.img رو شناسایی میکنه فقط پوشه stories , icons رو پیدا میکنه ولی پوشه post رو شناسایی نمیکنه

لطفا راهنمایی بفرمایید

با تشکر

hadi razavi ۲۱ بهمن ۱۴۰۱، ۱۷:۳۳

با سلام

لطفا راهنمایی بفرمایید

با تشکر

hadi razavi ۲۱ بهمن ۱۴۰۱، ۱۷:۳۳

با سلام

لطفا راهنمایی بفرمایید

با تشکر

hadi razavi ۲۱ بهمن ۱۴۰۱، ۱۷:۳۶

با سلام

لطفا راهنمایی بفرمایید

با تشکر

hadi razavi ۲۱ بهمن ۱۴۰۱، ۱۷:۴۸

اوکیه، مورد دیگه فایل .gen.dart رو بررسی کنید که getter مربوط به post جنریت شده؟

گاهی اوقات بی دلیل شناسایی نمی‌کنه یا بی دلیل جنریت نمی‌کنه؛ شخصا بارها این مورد برام پیش اومده

یلدا محصلی ۲۱ بهمن ۱۴۰۱، ۱۸:۱۱

getter مربوط به posts جنریت نشده !!

باید دستی وارد کنم؟

hadi razavi ۲۱ بهمن ۱۴۰۱، ۱۸:۱۴

موقتا میتونید

ولی بنظرم تا فردا صبر کنید و مجددا امتحان کنید. دقیقا دو روز پیش چنین مشکلی با flutter_gen داشتم و ناقص جنریت می‌کرد . خودش بعدش اوکی شد و کامند رو زدم به درستی جنریت شد. اگر همچنان حل نشد اطلاع بدید حتما

یلدا محصلی ۲۱ بهمن ۱۴۰۱، ۱۹:۳۷

ممنون از راهنماییتون

متاسفانه درست نشد و دستی getter مربوط به posts رو وارد کردم

hadi razavi ۲۲ بهمن ۱۴۰۱، ۰۸:۰۸

دستی بذارید احتمال پاک شدنش هست. کدتون بفرستید بررسی کنم.

یا تلگرام پیام بدید ان شالله anydesk یاری کنه، کد رو چک کنم

@yalda_student

یلدا محصلی ۲۲ بهمن ۱۴۰۱، ۰۹:۰۶

مشکل رو متوجه شدم،به خاطر اینکه در پوشه post دو پوشه large و small هست باید تو pubspec تعریف میکردم و بعد تعریف پوشه‌ها در asset مشکل حل شد

با تشکر از پیگیری شما

hadi razavi ۲۲ بهمن ۱۴۰۱، ۱۸:۵۱