با یک تیر دو نشان بزنید🎯 یک هدیه ۳ میلیون تومانی به همراه ۲۵٪ تخفیف روی همه دوره‌های متخصص😍
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۴ مرتضی
پایتون
جامعه مبانی و اصول برنامه نویسی ایجاد شده در ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

سلام

وقت بخیر

من الان چند روزی هست که دارم درباره زبان php و پایتون تحقیق میکنم ولی انچنان به نتیجه نرسیدم نمیدونم بین این دوتا زبان کدوم یاد بگیربم برای بک اند

از طرفی دارم الان نگاه میکنم مثلا سایت جابینجا که بیشتر استخدام برای php از طرفی اگر فکر اینده باشیم پایتون یه ذره وضعش بهتر اون موقعه

ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

درود

بفرمایید که چندسال دارید، وضعیت تحصیل و سربازی تون چطوره و هدفتون کار در ایران هست یا خارج از کشور و مهاجرت تا بتونم بهتر کمک تون کنم.

نازنین کریمی مقدم ۱۶ بهمن ۱۴۰۱، ۲۱:۳۵

ترم اخر کارشناسی شیمی هستم

24 سالم

سربازیم نرفتم قصدشم ندارم برم فعلا

در باره اینکه برای کار هم ایران بمونم یا مهاجرتم هیچ نظری ندارم چون معلوم نیست چند سال دیگه من تو چه سطحی باشم یا اصلا شرایط چه جوری باشه

مرتضی ۱۷ بهمن ۱۴۰۱، ۱۲:۳۹

سلام مجدد

پیشنهاد میکنم پایتون یاد بگیرید، پایتون یادگیریش راحتتره و با شرایط تون بهتر سازگاره.

چون سن تون برای استخدام لب مرزی هست حتما حین یادگیری یک دوره کارآموزی و بعد استخدام رسمی برید تا سابقه کار براتون رد شه. بعد از اون کلی انتخاب جدید خواهید داشت: در همون حوزه باشید، یا ارشد رو در حوزه کامپیوتر ادامه بدید، یا مدتی کار کنید و بعد کاری اپلای کنید یا دورکار با خارج از کشور کار کنید و...

بهترین پاسخ
نازنین کریمی مقدم ۱۸ بهمن ۱۴۰۱، ۱۹:۰۸

خیلی ممنون از راهنماییتون

لطف کردید

مرتضی ۱۸ بهمن ۱۴۰۱، ۲۰:۰۶