با یک تیر دو نشان بزنید🎯 یک هدیه ۳ میلیون تومانی به همراه ۲۵٪ تخفیف روی همه دوره‌های متخصص😍
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۱ فریده فرخوند
کدوم زبان برم
جامعه مبانی و اصول برنامه نویسی ایجاد شده در ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

سلام من نمیدونم کدوم زبان رو انتخاب کنم از طرفی ریاضیات و زبان انگلیسی زیاد بلد نیستم ۲۴سالمه رشته م تجربی بوده اما همیشه به برنامه نویسی علاقه داشتم هدفم درامد بالاست و اینکه فریلنسری کار کنم میگن ورد پرس هم خوبه اما موندم که چیکار کنم من درامد خیلی بالا منظورمه و دوست دارم تخصصی پیش برم و لطفا دوره رو هم بهم معرفی کنین

درود

چون فرمودید درآمد خیلی بالا مدنظرتون هست باید بگم که کلا فریلنسری در ایران در حال حاضر اوضاع جالبی نداره و پروژه‌ها حالت مزایده ای انجام میشه :| اگر بخواید میتونید از راه فریلنسری در سایتهای خارجی کار کنید و دلاری درآمد کسب کنید که اونم دردسرهای خودش رو داره (مانند باز کردن حساب پی پال خارج از کشور و...)

در حالت استخدامی در سه سال اول زیر ده میلیون و در سالهای بعدی بالای پانزده میلیون درآمد خواهید داشت اما لازمه اش اینه که سابقه کاری یا بیمه در حوزه برنامه نویسی براتون رد بشه. پس اگر این حالت رو انتخاب کردید حتما شده به صورت کارآموزی مشغول بشید تا تاثیر مدرک غیرمرتبط تون رو از بین ببره.

درمورد انتخاب حوزه، بله وردپرس براتون مناسب خواهد بود و یادگیری زبانی مثل پایتون هم برای افراد بدون تجربه و پیش زمینه مناسب هست. پیشنهاد میکنم که برحسب زمینه کاری تصمیم بگیرید. یعنی مثلا اگر به هوش مصنوعی و یا بک اند علاقه دارید پایتون و یا اگر به فرانت اند علاقه دارید وردپرس رو انتخاب کنید. توضیحات هرکدوم رو در دوره خودشون در منوی بالای سایت میتونید بررسی کنید.

نازنین کریمی مقدم ۱۶ بهمن ۱۴۰۱، ۰۸:۵۲