تابستون داره تموم میشه ها، فرصت‌ها محدودن کلی آفر جذاب در کمپین تابستون🔥👇
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۳ Ashkan Asadollahi
طراحی رسپانسیو اپلیکیشن موبایل
جامعه طراحی رابط و تجربه کاربری ایجاد شده در ۲۳ دی ۱۴۰۱

سلام خسته نباشید جناب محمد رضایی عزیز

من دارم یه پروژه کار میکنم و فریمی که از اول باهاش شروع کردم iphone 13 pro max بود و همه چی اوکیه، اما موقعی که دولوپر نسخه اجراییشو زده و کارفرما در دیوایس‌های مختلف باز میکنه طرح دچار کشیدگی و بعضی جاها فواصل خیلی زیاد و یا کم میشه.سوالم اینه که آیا این موضوع به من برمیگرده یا کار دولوپر؟؟

سلام وقتتون بخیر. 

شما فقط برای سایز موبایل طرح زدین و مثلا در تبلت و یا لپ تاپ، طرح شمارو با مشکلاتی میبینند؟! رویه کار به چه صورت بوده؟ برای سایز دسکتاپ و تبلت هم طرح زدین؟ چه چیزهایی رو در چه سایزی کشیده شده میبینید؟

در سایز گوشی نباید مشکل حادی وجود داشته باشه.

اساسا با درصد دادن و مدیا موارد کنترل میشه.

حتما در break point‌های مهم که کاربران عموما از اون بازه استفاده میکنند، میبایست طرح به خوبی نمایش داده بشه. (دسکتاپ / تبلت / موبایل )

(غالب کسب و کارها، کاربر موبایلشون زیاده و باید حتما طرح در سایز موبایل به خوبی نمایش داده بشه).

هیبا آزاد ۲۴ دی ۱۴۰۱، ۱۲:۴۶

در طرح من همه چی درسته، ولی نسخه ایی که کد شده و در دیوایسهای مثلا تلبت باز میشه توسط کارفرما ایراد داره.

این اپلیکیششون هست و رسپانسیو وب رو بهشون دادم قبلا

Ashkan Asadollahi ۲۴ دی ۱۴۰۱، ۱۵:۲۵

برای سایز تبلت اگر قصد بر این نیست که طراحی مختص این سایز داشته باشین ( چون بعضی از کسب و کار‌ها براساس تستی که گرفته میشه، دیده میشه که ورودی تبلتشون زیاده و واسش هزینه میکنن - البته غالبا ورودی سایز موبایل بالاست)، باید خودتون برای دولوپر توضیح بدین که بخش ایراد دار چطور نمایش داده بشه تا با استفاده از مدیا موارد رو در سایز تبلت تنظیم کنند تا فواصل و ایرادات به حداقل برسه.

هیبا آزاد ۲۴ دی ۱۴۰۱، ۱۶:۴۲