۲ علی امیری
ارور برای ساخت پروژه فلاتر
جامعه فلاتر ایجاد شده در ۱۹ دی ۱۴۰۱

سلام.

ضمن اینکه پخش ویدیوهای دوره‌ها با مشکل مواجه شده و حتی بارها و بارها صفحه رو رفرش میکنیم و مشکل حل نمیشه (توجه داشته باشید که با اینترنت‌های مختلف تست شده و مشکلی از سمت من نیست و از سایت‌های دیگه هم دوره تهیه کردم و با اونا هیچ مشکلی ندارم)، یک مشکل اساسی دیگه هم بیشتر از یک هفته هست که برای ساخت پروژه‌های فلاتر به وجود آمده:

ارور زیر :

pub get failed (server unavailable) -- attempting retry 1 in 1 second...

Connection closed before full header was received

pub get failed (server unavailable) -- attempting retry 2 in 2 seconds...

Connection closed before full header was received

خواهشا از دادن پاسخ‌های مشکل از وی پی ان و اینترنت و غیره خودداری کنید. انواع و اقسام vpn ها، سایت شکن و اینترنت‌های مختلف تست شده. من هم روز اولی نیست که برنامه نویسی رو شروع کردم. vpn اختصاصی خیلی قوی هم که مثلا سایت یوتیوب رو خیلی سریع باز میکنه و یا sdk‌های اندروید استودیو رو با سرعت زیاد دانلود میکنه استفاده کردم و باز این ارور رفع نشد.

مجددا تکرار میکنم که فقط پاسخ دقیق برای حل این مشکل بدین. ما هزینه کردیم برای شرکت در این دوره‌ها تو این وضعیت اقتصادی خراب و وظیفه شما هست که این مشکل رو حل کنید و یا اگر vpn ای یا سایتی میشناسید که مشکل ما رو حل میکنه معرفی کنید.

سلام وقتتون بخیر

موردی که اعلام میکنید vpn خوبی دارید و موارد مختلف رو تهیه کردید سرعت عالی هست رو من هر روز با دانشجویان مختلفی حرف میزنم و همین جملات شمارو تکرار میکنند شواهد هم موجوده خواستید در اختیارتون میزارم.

سرعت بالای vpn دلیل بر رفع مشکل نیست isp شما منطقه شما سایت مورد نظر و... همه دخیل هستن که مورد شما حل نشه

به هر حال من خودم و دانشجویان vpn ای اختصاصی تهیه کردیم اگر خواستید تلگرام پیام بدین تا شرایط رو براتون بگم.

t.me/cleverguy

بهترین پاسخ
متین عفتی ۱۹ دی ۱۴۰۱، ۱۹:۰۱

آره این عالیه. پنجشنبه امتحان دانشگاه رو بدم. حتما آخر هفته به شما در تلگرام پیام میدم.

علی امیری ۱۹ دی ۱۴۰۱، ۱۹:۳۷