۷ مجتبی
add radius attribute to fragment dialog or bottomsheet
جامعه جاوا (اندروید) ایجاد شده در ۱۶ آذر ۱۴۰۱

سلام خسته نباشید

من با سرچ و مرور تونستم text رو منتقل کنم به edittext وقتی کاربر کلیک مجدد میکنه روی باتن موجود در activity اما حالا میخوام به dialogfragment ام radius اضافه کنم که گوشه‌ها گرد بشن

e729-Screenshot (26).png

این فایل رو اضافه کردم و در xml فایل mydialog هم تعریف کردم اما نتیجه رو نمیتونم ببینم

5ded-Screenshot (27).png

سلام مجتبی جان سرفصل‌ها رو دنبال کنید در ادامه اموزش داده شده

پوریا شفیعی ۱۶ آذر ۱۴۰۱، ۲۰:۰۰

دقیقا کدوم سر فصل چون 80 درصد سوالایی که پرسیدم همش گفته شده که به سرفصل میرسم اما هنوز هیچ کدوم از سوالام به سر فصل نرسیده :)

مجتبی ۱۷ آذر ۱۴۰۱، ۱۴:۴۸

مجتبی عزیز اینطور که نیست به شما دروغی گفته بشه شما حتی اگر UI پروژه هایی که زده شده رو ببینید متوجه میشید در ادامه این نکات گفته میشه

چیزی که مهمه شما روی سرفصلی که قرار دارید تمرکز کنید تا بتونید با مسیر مشخصی دوره رو تمام کنید چون اگر لازم باشه پاسخ سوالات و موضوعاتی که در ادامه توضیح داده شده الان دریافت کنید بایستی نکاتی که در قالب ویدیو اموزش داده شده رو به صورت متن براتون بنویسم .

لطفا به اموزش اعتماد کنید تا ان شا الله به نتیجه دلخواهتون برسید

پوریا شفیعی ۱۸ آذر ۱۴۰۱، ۰۸:۰۳

بله من همچین جسارتی نکردم و حرفی نزدم

چون به سوالات قبلی هم به جواب نرسیدم در فیلم‌ها به دلیل بیان کردم

امیدوارم موفق و شاد باشید

مجتبی ۱۸ آذر ۱۴۰۱، ۰۸:۰۸

خواهش میکنم مجتبی جان

اگر عجله دارید این تاپیک میتونه کمکتون کنه : لینک

پوریا شفیعی ۱۸ آذر ۱۴۰۱، ۰۸:۱۲

بله این رو با سرچ رسیدم بهش یا دو نمونه کد دیگه رو دیدم اما نتونستم چند جای مختلف کد رو درک کنم که با کد خودم وفقش بدم چون اگر هم نگاه کنید یکمی با کد فیلم اموزشی فرق میکنه مثلا اومده توی متد oncreateview ساخته در حالی که ما oncreatedialog ساختیم و در مبحث bottomsheet هم موفق نشدم به نتیجه برسم.

مجتبی ۱۸ آذر ۱۴۰۱، ۰۸:۱۷

مجتبی جان به همین دلیل هست که مهمه شما پیش نیاز‌ها رو یاد بگیرید تا بتونید بقیه کد‌ها رو درک کنید واینکه جلو جلو بخواهید مباحث دیگه رو یاد بگیرید چندان روش خوبی نمیتونه باشه

پوریا شفیعی ۱۸ آذر ۱۴۰۱، ۰۸:۴۳