۳۵٪ تخفیف روی تمامی دوره ها🔥 + دوره زبان تخصصی و مهاجرت با ارزش ۵ میلیون تومان بصورت هدیه
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۳ امیرحسین دربندی
django celery beat
جامعه پایتون (وب) ایجاد شده در ۰۶ آذر ۱۴۰۱

با سلام اوایل مبحث بطور مفصل بررسی شد ولی واسه اخرش که مربوط به اسفاده از celery تو جنگو میشد وقت زیادی گزاشته نشد و حقیقتا گزری از روش رد شدن

و متاسفانه django celery هم بنظرم نیاز به بررسی بیشتر داشت چون داکیومنتیشن‌های مختلفی واسش تو اینترنت وجود داره و ارور‌های زیادی رو شامل میشه و پکیج‌های مختلفی واسه استفاده ازش وجود داره و هرکدوم یه سناریوی جدا دارن درسته که سبک تدریس استاد به صورت سرنخ دادن هستش ولی بخش آخر نیاز به توجه بیشتری داشت

سلام امیرحسین جان امیدوارم حالت خوب باشه.

کاملا درسته به طور کلی مباحثی که تدریس میشن مباحث پرتکرار و اصلی هستن و استاد سرنخ و موارد اصلی رو توضیح میدن برحسب نیازمندی هرکس بهتره خودش مباحث رو دنبال کنه تا تسلط کامل روی اون موضوع پیدا کنه و عمیق‌تر یادش بگیره . اگر یک دوره بخواد عمیق هر مبحث رو بررسی کنه ساعت‌ها زمان میبره. . .

من به عنوان کسی که دوره‌های مختلفی رو بررسی کردم به نظرم مباحث اصلی بررسی شده اگ بیشتر از این هم باشه تا نیازمندی برای استفاده ازش پیش بیاد مجددا شما فراموش میکنی مبحث رو.

موفق باشی ?

Reza Mobaraki ۰۶ آذر ۱۴۰۱، ۰۸:۵۹

درود امیرحسین عزیز

اگ مشکلت حل شده ممنون میشم تایید رو بزنی که تاپیک بسته بشه.

با احترام ?

بهترین پاسخ
Reza Mobaraki ۰۶ آذر ۱۴۰۱، ۲۰:۳۰

به نظر من هم این تاپیک خیلی بد تدریس شده ... باید یکم بیشتر روش زمان گذاشته میشد 

iamqazali ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۲:۱۶