۵ سعید سام دلیری
google_fonts
جامعه فلاتر ایجاد شده در ۱۳ آبان ۱۴۰۱

با سلام و احترام.

طبق نکاتی که استاد شاهینی گفتند، من در قسمت ترمینال با زدن دستور flutter pub add google_fonts با مورد pub finished with exit code 65 مواجه شدم. و سپس وقتی دوباره دستور flutter pub add google_fonts را میزنم با متن ("google_fonts" is already in "dependencies". Use "pub upgrade google_fonts" to upgrade to a later version!

pub finished with exit code 65) مواجه میشوم. حال در بخش کلاس MyAPP برای اعمال فونتها، GoogleFonts را نمیشناسد. در قسمت dependencies فایل pubspec.yaml نام google_fonts: ^3.0.1 موجود است. نمیدونم آیا پکیج مربوطه بخاطر محدودیت اینترنت کامل نصب نشده؟؟ از شکن استفاده کردم و چندتا vpn رو هم تست کردم اما نتیجه نگرفتم.

سلام وقت بخیر

بعضی موارد IDE مشکل میخوره و نمیتونه فایل رو پیدا کنه شما بصورت دستی در بالای فایل مورد نظر بنویسید

import '';

و در بین دو کوتیشن گوگل فونتس رو سرچ کنید.

متین عفتی ۱۳ آبان ۱۴۰۱، ۱۲:۵۱

با سلام

استاد عفتی عزیز، مورد را طبق گفته جنابعالی انجام دادم اما باز هم GoogleFont را نمیشناسد. نمیدونم چکار کنم...

سعید سام دلیری ۱۳ آبان ۱۴۰۱، ۱۴:۰۱

همچنین وقتی دستور flutter pub get را اجرا میکنم با مشکل (pub get failed (server unavailable) -- attempting retry 1 in 1 seconds...) مواجه میشوم. از فیلترشکنهای مختلف و شکن استفاده کردم اما مشکل حل نشد.

سعید سام دلیری ۱۳ آبان ۱۴۰۱، ۲۰:۲۷

سلام مجدد سعید جان

متاسفانه وضع اینترنت‌ها و زیرساخت‌ها هم خراب هست چه برسه به فیلترشکن ها.

حتما اگر میتونید vpn اختصاصی بخرید تا نتیجه بخش باشه.

چالش این روزهای ما شده :)

بهترین پاسخ
متین عفتی ۱۳ آبان ۱۴۰۱، ۲۱:۰۸

با سلام و خسته نباشید

استاد عفتی عزیز، vpn اختصاصی معتبر میشناسید معرفی کنید؟

سعید سام دلیری ۱۴ آبان ۱۴۰۱، ۰۸:۱۷