۴ مجتبی
تفاوت این نحوه اضافه کردن با فیلم قبلی
جامعه جاوا (اندروید) ایجاد شده در ۱۷ مهر ۱۴۰۱

سلام خسته نباشید

از نظر عملی تفاوت رو دیدم و مشکلی نیست ولی از نظر مفهوم متوجه نشدم

در فیلم قبلی میام implementation میکنم که از صفحه گیت هاب سرچ کردم ولی مگر با همین کار ما سورس کد رو به نحوی اضافه نمیکنیم؟

که در این روش هم سورس کد رو اضافه میکنه تفاوت این اضافه شدن‌ها و مفهوم رو درک نکردم :)

سلام مجتبی جان

در جلسه قبل صرفا دیپندنسی رو اضافه میکنیم برای اینکه ازش استفاده کنیم

ولی در این جلسه با این روش درواقع سورس کد رو هم تغییر میتونیم بدهیم علاوه بر اینکه اضافه کردیم (خیلی کم پیش میاد یا حداقل برای من پیش نیومده چنین کاری انجام بدیم و درواقع این سرفصل جهت اشنایی شما هست)

نکته ای که هست یکسری سرفصل‌های ابتدایی صرفا جهت اشنایی هستند که به مرور زمان درکشون خواهید کرد

پوریا شفیعی ۱۸ مهر ۱۴۰۱، ۰۵:۵۹

خسته نباشید

مچکرم

بابت نکته ای که اخر حرفتون گفتید حق با شماست چون من از ادامه اموزش اطلاعی ندارم اما دلیل هم نمیشه همه ویدیو‌ها رو صرفا اموزشی نگاه کنم بالاخره نکات ریز و سوالاتی که حتی ممکنه برای هر شخصی مسخره بنظر بیاد برای من مهم باشه چون روند یادگیری هر شخص متفاوته

مجتبی ۱۸ مهر ۱۴۰۱، ۱۸:۵۶

خسته نباشید

مچکرم

بابت نکته ای که اخر حرفتون گفتید حق با شماست چون من از ادامه اموزش اطلاعی ندارم اما دلیل هم نمیشه همه ویدیو‌ها رو صرفا اموزشی نگاه کنم بالاخره نکات ریز و سوالاتی که حتی ممکنه برای هر شخصی مسخره بنظر بیاد برای من مهم باشه چون روند یادگیری هر شخص متفاوته

مجتبی ۱۸ مهر ۱۴۰۱، ۱۸:۵۶

مجتبی جان راحت باشید سوالتون رو بپرسید و من سعیم رو میکنم شما رو صحیح راهنمایی کنم

پوریا شفیعی ۱۹ مهر ۱۴۰۱، ۱۸:۲۳