با یک تیر دو نشان بزنید🎯 یک هدیه ۳ میلیون تومانی به همراه ۲۵٪ تخفیف روی همه دوره‌های متخصص😍
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۲ Mohammadreza
امنیت یا وب یا اندروید
جامعه مبانی و اصول برنامه نویسی ایجاد شده در ۰۵ شهریور ۱۴۰۱

سلام من چند تا انتخاب دارم اولی این ک به خاطر علاقه ای ک ب بحث امنیت دارم وارد این حوزه بشم

دوم این ک وارد یکی از شاخه‌های برنامه نویسی وب یا موبایل شم

حالا چند تا سوال میپرسم لطفا برای روشن شدن مسیرم جواب بدین.

۱-داخل هریک از مباحث بالا(هک امنیت وب ،برنامه نویسی وب،و برنامه نویسی موبایل اندروید)اگر متخصص شویم به طور حدودی چقدر درامد داخل و خارج ایران میتوان کسب کرد؟

۲-متخصص شدن در هریک از انها چقدر طول میکشد؟

۳-کدام تخصص برای مهاجرت (المان،دانمارک،سوئد،کانادا،سوئیس،امریکا) کار را برای ما اسانتر میکند؟

۴-لطفایک نقشه راه اصولی برای حوزه هک و امنیت معرفی کنید.

۵-شما دوره امنیت دارید؟

تشکر،?

دوره پایتون توسعه وب شما رو اگر شروع کنم و بعدا تصمیم گرفتم وارد حوزه امنیت بشم ایا این دوره ک برای توسعه وب هست برای امنیت هم کافیه یا باید دوره دیگه ای شرکت کنم؟

Mohammadreza ۰۵ شهریور ۱۴۰۱، ۰۹:۳۴

درود

1- تعرفه الان در داخل ایران به این صورت هست: دو سال اول درآمد زیر 8 میلیون - چهار سال بعدی بین 8 تا 13 میلیون و بعد از اون 13 میلیون به بالا (البته بستگی به نوع شرکت و همکاری هم داره) خارج ایران هم کاملا متغیر هست و بستگی به کشور داره باید سرچ بزنید و خودتون دربیارید (البته اگر کار فریلنسری باشه هندیها اثر منفی روی درآمد میگذارند)

2- دقیق نمیشه گفت. بستگی به میزانی که وقت میگذارید و منابعی که استفاده میکنید داره. + زمان بسته به خود فرد میتونه کمتر و بیشتر بشه. اما به طور کلی برای وب و موبایل زمان کمتری نیاز هست.

3- هردو بازار کار خوبی دارند به شرط اینکه پایتون بلد باشید.

4 و 5 و 6- در حال حاضر ما دوره ای برای امنیت نداریم، اما دوره پایتون توسعه وب برای یادگیری پایتون و آشنایی با حملات وب میتونه براتون مفید باشه. برای امنیت باید شبکه هم بلد باشید و یجورایی امنیت و شبکه باهم هستند. بیشتر هم در حوزه کاری آیتی هست و باید مدارک سیسکو و... رو حتما بگیرید. یک نقشه راه مفید رو ضمیمه کردم، اما حتما با یک نفر فعال این حوزه در لینکدین ارتباط بگیرید تا بهتر راهنمایی تون کنه.

بهترین پاسخ
نازنین کریمی مقدم ۰۶ شهریور ۱۴۰۱، ۱۸:۱۶